2733
2739

حالا چه ایران چه کشورای خارجی مد و فشن فیلما آدما آهنگا اصلا همچی شونو دوست دارم حالا ایران عجیب بود ولی خدایی بحال بودن مخصوصا فیلماشون 😐😂

تو خوبی!!! 

آره خیلی خیلیییی 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

الان عجیب تره

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین خیلی عجیب و باحال نبود می‌دونی چیش برای ما خاطره انگیز شده اینه که واقعاً اون موقع به اندازه الان دغدغه مسائل اقتصادی و مالیو نداشتیم همه‌مون بچه‌های کوچیک و نوپایی بودیم که نهایت داشتیم مدرسه می‌رفتیم اونم تو مقطع ابتدایی درک از شرایط اقتصادی و گرونی و اینجور چیزا نداشتیم و انصافاً هم اون موقع تورم و گرونی در این حد نبود مردم دلاشون خوش بود می‌تونستن زندگی بکنن ولی الان وقتی می‌بینی با این همه امکانات دلمون خوش نیست چون دستمون از همه چیز کوتاهه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728

آها فکر کردم میگی دهه هشتادی‌ها،

ولی به نظر من سممم بود البته الآن هم خیلی سمممه🤣🤣🤣🤣

من که همیشه‌ی خدا به سلیقه‌ی خودم لباس میپوشم و کاری به مُد ندارم چون همیشه احساس سممممی شدن بهم دست میده وقتی اینایی که به مد لباس میپوشن رو میبینم🤣

البته به کسی بر نخوره😁

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
اره مخصوصا کیلیپسا و مدل موهای پسرا😂 انگار برق گرفته بودن بنده خداها عروسارم نگم برات افتضاح بودن

مامان خودم جزوشونه عکساشو باید ببینی ابروشو با تیغ زده بود با مداد یه خط خیلی باریک شیب دار کشیده بود شده بود شبیه جنگیز مغول 

تو خوبی!!! 
2740
اره مخصوصا کیلیپسا و مدل موهای پسرا😂 انگار برق گرفته بودن بنده خداها عروسارم نگم برات افتضاح بودن

وایییی نههههههه نگو دوباره یادم افتاد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ خییییلی خیییلیییی سممممم بودن

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

بچه ها یه نکته‌ای الآن توی عکس دوم پای شاهرخ استخری دقیقا از کجا رد شده؟!🤣🤣🤣🤣

آقا مسئول فتوشاپ این عکس کیه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😵‍💫😵‍💫😵‍💫🤣🤣🤣🤣

مامان خودم جزوشونه عکساشو باید ببینی ابروشو با تیغ زده بود با مداد یه خط خیلی باریک شیب دار کشیده بو ...

افتضاح بودن😂یکی از اشناهای ما عکساشو اتیشـزد دوباره رفت ارایشگاه و اتلیه😂

شیرین ترین دوران زندگیم

دبستان وراهنمایی و دبیرستان

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
تا دیدی؟ 😂

تازه اون عکس اولیه که نوشته ١٩۸۵ به تاریخ ما میشه سال ۱۳۶۵ هااااا میشه دهه شصت مون نه دهه هشتاد ما