2737
2739

مادرشوهرم مریض بوده حدود یکی دو سال الان تقریبا از اسفند بهتر شده،خوب شده خداروشکر..یه خواهر شوهر دارم و یه جاری هفته ای به مادرشوهرم رسیدگی میکردیم..

من بعد ۶ سال باردار شدم و بعد سونو تشکیل قلب بهشون گفتم باردارم و پدرشوهرم یک قیافه ناراحتی به خودش گرفت و هیچی نگفت حتی نگفت مبارکه هیچی هیچی...بعد از اون موقع سرسنگین بامن قبلا هر روز زنگ میزد بهم الان نزدیکای دو هفته است بامن قهره ...انگار من گناه کرده باشم...بعد امروز زنگ میزنه به شوهرم میگه زنتو بگو بیاد اینجا کاررا رو انجام بده!!در حالی کع دکتر بهم استراحت مطلق داده و گفت در حد سرویس پاشو..بشدت هم ویار دارم مادرم غذا برام میفرسته...بنظرتون چه رفتاری باهاشون داشته باشم؟قبل خبر بارداری تمام کارارو میکردم براشون حق من نبود این رفتار...اون جاری ام ۳ تا بچه داره خواهر شوهر ۲ تا...حالا من بعد این همه مدت تازه باردار شدم این رفتار بامن کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه پرو هستن محکم زنگ بزن بهشون بگو دوست دارم بیام کمکتون ولی متاسفانه من استراحت مطلقم و سلامتی خودم و بچم تو خطرمیفنه بقیه کارها انجام بدن با تشکر خداحافظ 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
2740

عزیزم به شوهرت بگو من باردارم و نمیتونم

بعد زایمان هم بگو بچم کوچیکه و نمیتونم بعدشم بگو کارای خودمو برسم انجام بدم خیلیه

کلا خودتو از این کار بکش بیرون

یعنی چی که شما کاراشون رو بکنی و بعد بخاطر بارداری ناراحت بشن

اصلا به پشمتم حساب نکن

پدرشوهرت هم خیلی ناراحته خودش پاشه کار کنه