2737
2734

سلام‌

من این موضوع ادیتم کرده واقعا به همصحبتی با یه نفر در موردش نیاز دارم

من قبلا یه دوست داشتم که بخاطر تفاوتایی که باهم داشتیم باهم یکم اختلاف نظر داشتیم بحثمون میشد زیاد باهم دیگه بیرون نرفتیم حرف نزدیم و....

خلاصه یکی از بحثای ما این بود یه روز ایشون یه میام دلسوزانه به من فرستادن من کار داشتم میامشون رو خوندم گفتم بعدا جواب میدم دوباره ی پیام دادن من میدونستم میام بدم دوباره میام میدن زیاد حوصله نداشتم و فرداش ایسون رو دیدم و توی یه جمع با لحن بد بهم گفتن تو چقدر گاوی تو چقدر بیشعوری توی روی یکی دوستای دیگم و گفتم چرا هیچی نگفت

بعد که تنها شدیم گفت من خیلی عصبانی شدم بهت پیام دادم بعنوانی حال و احوالتو بپریم و فلان (مضمون میامش دلسوزانه و دوستانه بود) ولی تو جوابمو ندادی منم شستمت

خب اخلاق دیگه ای هم داشت هر وقت بحثمون میشد من پیش قدم میشدم برای اشتی و برام مشکلی هم نبود تا اینکه ی روز تو روی یکی دو نفر دیگه گفت هر وقت دعوامون میشه مریم میاد منت کشی حتی گریه

اینم بگم لین دوستم بشدت ادم دلسوز و مهربو و واقعا انسان هست ولی خب زبونش تند و رک هست 

خیلی انسان خوبی هست

اما من ادمیم با حرفاش واقعا ادیت میشدم تصمیم گرفتیم خیلی پیش هم نباشیم

ولی چیزی من رو الان دلخور کرده

هستید بگم؟

بهترین کار کردی تموم کردی 

هرچقدرم خوب باسه زبون تیزش ازار دهندس

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

اینکه الان مثلا جایی بریم من و یکی دوتا دیگه دوستام و ایشون و دوستاشون باشن (مثلا دوست مشترک)

ایشون وقتی میاد صحبت کنه کسی رو مخاطب قراره میده مثلا میگه زهرا شنیدی فلان یا میگه مثلا به اون یکی دوستمون فلانی یه اتفاق جالب بذار برات تعریف کنم ادم حس بدی بهش دست میده

یا وقتی میاد صحبت کنه اصلا به من‌نگاه نمیکنه یا برای خداحافظی فقط به اونا دست میده 

یا میخواد تعارف کنه فلان چیزو میخورید فقط به اونا میگه

و من اذیتم میکنه این

چون من سعی میکنم یا یه حرفی رو بزنم مشترکا یا به همه تعارف کنم

من به اون دوستامم گفتم گفتن خب توونمیتونی بقیه رو مجبور کنی باهات حال کنن یا چه رفتاری داشته باشن اون اینجور بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه الان مثلا جایی بریم من و یکی دوتا دیگه دوستام و ایشون و دوستاشون باشن (مثلا دوست مشترک) ای ...

اون دوستات درست گفتن تو نمیتونی کسی رو مجبور کنی که باهات درست رفتار کنه ولی میتونی عزت نفس داشته باشی با گرفتن خودت از اون جمع ارزش خودتو بالا ببری

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2728
اون دوستات درست گفتن تو نمیتونی کسی رو مجبور کنی که باهات درست رفتار کنه ولی میتونی عزت نفس داشته با ...

خب من اینجور باید خودم رو از تمام اکیپ بخاطر این رفتار  که ایشون بی محلی دور کنم مثلا یه سری جاها رفتارایی میکنه واقعا توهین انیزه و میبینم بقیه دوستا بیشتر دورمن بعنوان دلسوزی طور و این اذیت کنندس

مثلا حتی شده راجع ب یه موضوع صحبت کنه من در موردش نظر بدم تا جو رو یکم دوستانه تر کنم بقیه معذب نباشن بعد اون حتی نگاه نمیکنه یا عکس العملی نشون نمیده

من و ایشون روزای خوب و بد باهم زیاد داشتیم من جمله وقتایی از بقیه دوستا دلخور بود میومد پیش من گله مند بود و حرفاش رو میزد الان از اونوقت جوری با اونا دل و قلوه میده و ماشاا... خیلی صمیمیه 

تا قبلش میگفت فلانی سیاست داره فلانی دو روئه و هرچی بهش میگفتم اینجور نگو میگفت تو نشناختی و فلان

البته تا حدی در مورد اون ادم درست میگفت 

کلا ادم رکی بود دروغی نداشت بگه و دات بدی اصلا نداشت

ولی کلا الان جوری توی جمع حتی جلوی پسر های کلاس که غریله ان به من بی توجهی میکنه ی جوری انگار بقیه دارن دلسوزی میکنن و این آزار دهنده هست

خب من اینجور باید خودم رو از تمام اکیپ بخاطر این رفتار  که ایشون بی محلی دور کنم مثلا یه سری جا ...

من اگه جای شما بودم میرفتم از خودش کاملا جدی میپرسیدم که مشکلی با من داره یا از من ناراحته اگه دلیل خاصی نداشت یا نمیخواست بگه پاپیچش نمیشم و تمام منم بهش بی محلی میکنم خودمو دوست دارم نمیتونم ببینم یکی منو اونم تو جمع کوچیک میکنه

من اگه جای شما بودم میرفتم از خودش کاملا جدی میپرسیدم که مشکلی با من داره یا از من ناراحته اگه دلیل ...

ازش پرسیدم گفت من رکم تو لوسی زود قهر میکنی

منو تو یه دنیا فرق داریم و هربار هر روز ده بار باهم دعوا داریم

همش رابطمون در حال جنگه پس بهتره انگار دوست نبودیم هیچوقت

منو تو هرچی هرکار بکنیم تهش یه جنگ میشه

من هنش از زبون تند ایشون گلایه داشتم ایشون از حساسیت من

مثلا یکی از بدترین دعواهایی کردیم باهم رفتیم بیرون من بهش گفتم پنج دقیقه صبر کن الان میام  برم این مغازه خرید کنم

پنج دقیقه شد هفت دقیقه ایشون بهم بنگ زدن گفتن گوشیم شارز نداره زودتر بیا منم گفتم الان دادم میام درسته منم بی فکری کردم یه وسیله دیگه یادم اومد نخریدم خریدم بعد رفتم وقتی رفتم چشمت روز بد نبینه وسط خیابون فحش میداو و دعوا میکرد خفه شو غلط کردی مگه من معطل توام بیشعور و فلان و فلان منم بهم برخورد تاکسب گرفتم رفتم

یا یه بار رفتیم بیرون دوست منم باهامون بود دوستم گفت پاهام درد میکنه بیاید راه نریم یه جا بشینیم گفت کسب دعوتت نورده نشکل داری تاکسی بگیر برگرد خب من خیلی بهم برخورد بعد گفت من چیزی تو دلمه رو رک میگم شما تو دلتون نگه میدارید

البته سر این من مدتها باهاش حرف نمیزدم که میگفت تو لوسی و فلانی

البته اینم میگم واقعا میشناسمش هیچی تو دلش نیست و واقعا انسان خوبیه

چیزی اذیتم میکنه رفتارش باهام جلوی بقیس خیلی ادم رو خرد میکنه با بی محلی های ضایعش برای همین میخواستم بدونم نطرتون رو🥲

ازش پرسیدم گفت من رکم تو لوسی زود قهر میکنی منو تو یه دنیا فرق داریم و هربار هر روز ده بار باهم دعو ...

رک بودن یعنی اینکه من در مورد سلایق خودم رک و راست جواب بدم نه اینکه با دیگران بد حرف بزنم بگم من رکم کلا نظر من اینه قطع رابطه باهاش جواب میده اونم ب خودش میاد و میفهمه اخلاقش بد بوده نیومدم که شما چیزی از دست ندادی

2740