2733
2734
از مغازه ها ببین مثلاً ما سه نفریم میشه ۶۶۰ تومن یه مغازه هست سر میلان مادرجونم میگه پول نمی‌خواد ...

مرسی عزیزم توضیح دادین 

حالا مشکل اینه باید بگردم مغازه ای پیدا کنم که نخوام پول بدم

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
مرسی عزیزم توضیح دادین  حالا مشکل اینه باید بگردم مغازه ای پیدا کنم که نخوام پول بدم

خواهش میکنم

کدوم شهری گل ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم کدوم شهری گل ؟

شیراز

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
خواهش میکنم کدوم شهری گل ؟

تاکی وقت داره که خرید کنیم?

2731
شیراز

آهان 

اگر بخوای پول ندی برا گوشت بیشتر تو مغازه های توی میلان ها بری بپرسی شاید بشه

اینا که روی حاشیه هستن اصولاً همون نصف نصف هست

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
آهان  اگر بخوای پول ندی برا گوشت بیشتر تو مغازه های توی میلان ها بری بپرسی شاید بشه اینا که ر ...

میلان یعنی کجا

تاکی وقت داره که خرید کنیم?

فک کنم این برج تا آخر برج ۲ هست ولی بازم بپرس

الان یه مغازه من رفتم گفت میتونم برات کالابرگت رو بکشم که نسوزه بعد برو هروقت پول داشتی بیا خرید کن

2740
داخل کوچه ها

ممنون عزیزم🌷