2733
2739
عنوان

شما ویلا یا هتل که میگیرن،کجا‌میخوابین‌ ؟؟رو تخت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 78 پست
هتل رو هیچی نمی ندازم  ینی کثیفم من؟🥴🥴🥴

تو عادی هستی همینجوری بمون.نه من که به میز و صندلیشم دست بزنم میشورم دستامو🤕

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
منم میبرم ولی تا صبح چشام اصلا بسته نمیشه چندشم میشه تا اینکه از خستگی بیهوش بشم مخصوصا اینکه یکسال ...

با ملحفه شخصی شپش نمی گیرین شپشت دلیل دیگه ای داشته تازه کسی بعدازشما بره اون جا شپشتونو می گیره 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با ملحفه شخصی شپش نمی گیرین شپشت دلیل دیگه ای داشته تازه کسی بعدازشما بره اون جا شپشتونو می گیره&nbs ...

نه مطمئنم که از اونجا گرفتم 

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

کلی  ملحفه و پتو میبرن و رو اونا میخوابم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

وای خیلی چندشه بخدا

ما عید مشهد بودیم من اصلا حواسم نبود ملافه ببرم

نمیدونم چیشد یدونه رو بالشی و ی ملافه برداشتم فقط

خودمون هم  ۵ نفررر

بعد رسیدیم هتل خخ خیلی کثیف بود تخت ها پتو ها وایی

اون ملافه رو بالشی رو تخت بچم زدم مامانم اینا هم ی پتو برده بودن اونو انداختن 

من چیزی نموند خخ تیشرت شوهرم کردم رو بالش🤣شال هم‌ ملافه تخت کردم خیلی چندش بود 

ولی شوهرم اصلا مشکلی نداشت🤣همینجوری میخابید یا رو زمین رو فرش ها می‌شست من حالم بد میشد واقعا

2738
یا نباید بری سفر یا حساسیتت رو ترک کنی

دقیقا باید کم کنم ولی نمیشه.شمال خودمون خونه داریم راحتم مشهدم فامیل داریم در رفت و امدیم ولی شهرای دیگه بخوایم سفر کنیم عذاب میکشم مخصوصا که بچه هم دارم مدام باید بگم به اون کلید پریز دست نزن اونجا نشین اینم بگم زیر انداز حصیری پهن‌میکنم رو زمین نه متریه زیر اندازهام .با جوراب تو اتاق راه میریم بعد میایم رو زیر انداز جورابامونو در میاریم🤦به اصرار من البته

نه مطمئنم که از اونجا گرفتم 

مگه ملحفه خودتونو ننداختی گلم؟

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
رو تختش یه پتو میندازم یه پتو ام جدا برای روم  با تختش کنار میام ولی اصلا نمیتونم تو ظرفای اون ...

وای منم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

من خودم به شخصه احساس کثیفی محیط بهم دست میده اونجا

بی دلیل هم نیست چون چندین بار رفتیم و یا لکه بزرگ خون رو تخت بود یا اثرات رابطه جنسی!

کلا چندشم میشه حتی به وسایلش دست بزنم و استفاده کنم

برای تخت که پتو و ملافه چند لایه پهن میکنیم بالشت هم که خودمون میبریم

ظرف و ظروف هم خودمون میبریم اصلا نمیتونم دست بزنم به مال اونجا