2737
2739
عنوان

شما ویلا یا هتل که میگیرن،کجا‌میخوابین‌ ؟؟رو تخت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 78 پست
منظور کاناپه اس یا مثلا زیر انداز بندازن شاید رو زمین بخوابن.با همون رختخوابای خودشون میخوابی‌حالت ب ...

اولا ک جای تمیز و معتبر میگیرم

بعدش گوشه های ملحفه و تخت و چک میکنم بخاطر حشره و اینا

بعدشم ملحفه شخصی میبرم 

همین

شب اول با کراهت میخوابم اما بعدش عادی میشه من از خونه ملحفه و رو بالشی و پتو سفری میبرم

منم میبرم ولی تا صبح چشام اصلا بسته نمیشه چندشم میشه تا اینکه از خستگی بیهوش بشم مخصوصا اینکه یکسال سرعین که رفتیم‌هتل با وجود ملحفه و پتو مسافرتی خودمون،شپش گرفتیم

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارها شده یهویی رفتم مسافرت هیچی همرام نبود مجبور شدم بدون ملحفه بخوابم ولی رو بالش شالمو مینداختم 

البته هرجا رفتیم تمیز بود وسیله هاش ولی خب ادم بازم دلش نمیگیره

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80
2728
اولا ک جای تمیز و معتبر میگیرم بعدش گوشه های ملحفه و تخت و چک میکنم بخاطر حشره و اینا بعدشم ملحفه ...

منم هتل تمیز میگیرم ولی میخوایم بریم کاشان و اقامتگاه بومگردی بگیریم همه چیزش تمیز و ضد عفونی شدس نمیدونم چجوری اینو به خودم حالی کنم😄

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید

زمین که کثیفتره. منم وسواس دارم بین بدو بدتر بد رو انتخاب کن. یه ملافه تمیز کامل بنداز رو تخت بخواب.اگه چندشت میشه میتونی ازین ملافه های یکبار مصرف‌با خودت ببری اول اونو کامل بنداز بعد ملافه پارچه خودتو. یه بطری وایتکسم ببر به سر شیلنگ دستشویی دسته های شیر اب دستشویی و روشویی و اشپزخونش هم بزن.

بعضیا که خیلی کثیفن. قشنگ سر شیلنگ دستشویی میگیرن دستشون فیلم میگیرن از خودشون که وایی ابش شرده از اب چاهه😐

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
من خودم تو هتل کارکردم  حاظرم تو خیابون بخوابم ولی هتل نه

اییییییی نگووووو🤢

چی دیدی

2738

تو هتل ها که بعد هر مستفر ملافه ها رو همه چیو عوض میکنن 

رختشور خونه دارن بعد هر رزور اونجا ملافه ها رو میشورن 

تمیز تمیز

ولی ویلا ها که اجاره میکنن تو شمال و اینا نه ملافه ببری بهتره

ببین یه سری هتلا هستن که خب خیلی گرونن اونا رو آره روی تخت می‌خوابم عین خیالمم نیست چون بابت تمیزیشون واقعاً مطمئنم و هر روز ملافه‌ها و اینا نظافت میشن و تمیز میشن ولی وقتی ویلا اجاره می‌کنم به خصوص وقتی شمال میریم به هیچ عنوان روی تختاشون نمی‌خوابم توی ماشین سعی می‌کنم تشک و پتو مسافرتی داشته باشم زیر تشک و پتو مسافرتی ملحفه پهن می‌کنم حتی مستقیم روی فرش هم نمی‌ندازم بعد روی ملافه‌های خودمون می‌خوابم بعدشم که میام مستقیم می‌برم می‌شورمشون 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...