2733
2734
عنوان

برای ختنه سوران پسرام

294 بازدید | 23 پست

میخام یه شام بدم به فامیل اینجوری اگه بخوان یکی یکی بیان و براشون شام یا ناهار درست کنم خسته میشم (چون همه برای وعده میان حتی بدون دعوت) حالا به نظر شما یه شام بخوام بهشون بدم بهتره یا همون یکی یکی بیان و برن 

و اینکه یه دعوتی با ۶۰ تا حداقل مهمون پول شیرینی و کیک و غذا هم که خودن درست میکنم و اینا به نظرتون چقدر در میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت میگی برا وعده غذا میان پس باید شام.بدی به همشون

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

برای ختنه سوران به نظرم فقط فامیل درجه یک رو ی شب دعوت کن.. ۶۰تا مهمون زیاده مگراینکه کمکی بیاری

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

اول اینکه دعوت کن مثلا بگو ۳ شب دیگه و اگه میآید بگید چون میخام‌تدارک ببینم 

خلاصه اینجوری یه لیست بنویس مثل ۶۰ نفر شدن برو راحت ۱ کیک سفارش بده خود قنادی میگه بهت  چند کیلو میخای و اینکه من باشم برنج میزارم و ران مرغ و زرشک پلو میکنم با سالاد یا ماست یا اینکه برای راحتی برنج و قرمه سبزی 

هم غذا یه نوع باشه کمتر هزینه میشه هم به همه کارت می‌رسی کادو دیگه میارن برات 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
2738

از نظر هزینه آبگوشت هزینه‌ی کمتری داره به نسبت، 

الویه هم همینطور ولی مجلسی نیست.

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

خودت شروع کن و این رسم ختنه رسوران رو از بین ببر

من پسرم رو سه ماهش بود ختنه کردیم هیچ جشن و شیرینی و مراسمی هم نگرفتیم

به نظرمن و همسرم اتفاقی نبود که بخواییم جشن بگیریم و رسم خوبی نیست،به هیچ کس هم نگفتیم فقط پدر و مادرامون بودن

باز خودت میدونی

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
ما برای جشن ختنـه ی خواهر زاده ام دوتــا گوسفنـد کشتیـم با باقـی خرجهــا و پذیرایـی نزدیک ۵٠/۶٠تومـ ...

یا ابالفضل😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
یک سوال فقط نخندید 🥲تلفظ ختنه چجوره؟

خَت.نِ