2737
2739

دوست بچگی / دوست و رفیق دوران تحصیل / دوست دانشگاه / بعد ضربه ای که خوردید اعتماد و دوستی و ارتباطتون با اون افراد بخصوص چطور پیش رفت ؟؟

قطع رابطه کردید یا ...

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

هیچی شکر خدا

من هیچوقت وابسته دوستام نمیشم

با اینکه دوست دارم ۱۵ ساله

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفیقم خواست عشقمو ازم بگیره رفت زیرآب زنی نه خودش گوهی خورد نه گذاشت من زندگی کنم

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2731
چقدر سخت .برات صبر آرزو میکنم عزیزم

خیلی جالبه اخه دیشب خوابشو دیدم

دوم راهنمایی بودم که عاشقش شدم 

و هیچ وقت از یادم نرفت  

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
2740

دوست دانشگاهم که فقط رابطمون تو همون دانشگاه بود براش از فروشگاهمون لباس اوردم حساب نکرد، گذشت چهارسال بعد رفته بودیم بیرون یه لباسی رو دید برای سوهرش خرید و گفت حساب کن منم حساب کردم باز روسری خرید گفت حساب کن حساب کردم، گفت برات کارت به کارت میزنم 

دوروز بعد گفت من این روسری رو نمیخوام ازش داشتم حواسم نبود گفتم منم دوسش ندارم، که پولمو بده، دیدم نه پولم نمیده، 

بعد از چندوقت به دوستم که صمیمی بود گفت این اهلاقشه بیرون بریم غذاخوردنی هم اصلا حساب نمیکنه

بعد ازدواجم اصرار که میخوام بیام خونتون، تو بیا خونمون محلش ندادم، یه روز هزاربار زنگ زد که اره اومدی شهرمون چرا جواب نمیدی باهم بریم بازار و بیرون،،،، و دوباره شروع کرد به من مه تو دوست خوبی نیستی

منم عصبانی شدم و براش نوشتم نه من دیگه اونی نیستم که بخوای ازش بکنی، تیغ بزنی،، 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
خیلی جالبه اخه دیشب خوابشو دیدم دوم راهنمایی بودم که عاشقش شدم  و هیچ وقت از یادم نرفت   ...

الهی که هر چی صلاحت هست خدا برات رقم بزنه گلم .

دوست دانشگاهم که فقط رابطمون تو همون دانشگاه بود براش از فروشگاهمون لباس اوردم حساب نکرد، گذشت چهارس ...

خیلی عالی نوشتید عزیزم .چقدر عجیب که دوست هم جنس هم آدم رو تیغ بزنه متاسفانه بعضی ها اصلا رو نمیشه داد بهشون