2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیمو رو بشکن قسمتای داخلشو بریز تو خورشت 

بزار لوبیات خووووب بپزه تا ابش غلیظ باشه اگه گوشت قرنز میریزی گوشتو سرخ کن بعد همراه لوبیا بزار بپزه 

سبزیاتم بزار خوووب سرخ شه تا جایی که سیاه باشه 

2728

قورمه سبزی ربع😣متنفرم اصلا نمیخورم  وای اه چندشم میشه یا باگوشت مرغ بعضیا درس میکنن من اصلاازاین جفنگیات نمیزنم سبزیم خوب سرخ میکنم میزارم قورمه جابیوفته لیمو میزنم 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2740

rooyaietalkhسابق هستم.کاربریم بخاطر حرف حق ترکید 🥰😇ّ.زندگیه من فرازووشیب های زیادی داشته که سختیاش بیشتربوده.ولی هیچوقت لبخندازرولبم پاک نشده .یه دختردارم که تموم زندگیمه.ممنون میشم اگه قابل بدونی یه صلوات واسه دخترم وخوشبختیم مهمون دلم کنی.😍

ما لیمو عمانی میریزیم. خودمون درست میکنیم.باید بگیری با گوشتکوب بکوبی بعد تمام هسته هاش وپوسته های ضخیم رو بگیری بعد پودر کنیپ بریز توی یه شیشه که اماده داشته باشی.ما تقریبا‌۵۰درصد پوسته های ضخمیشو میریزیم دور. اتفاقا ترشم میشه من گاهی خالی میخورم. نمیدونم چطور واقعا بعضیا درسته میندازن تو خورشت. هم خورشت طعم نمیگیره هم لیمو حیف میشه چون معمولا کسی نمیتوته بخورتش

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
یچند تا سوراخ میکنی و میزاری تو آب و بعد از آب درمیاری میندازی تو قورمه

من یه ادویه قورمه گرفتم از عطاری محل عالیه هم لیمو داره هم سبزی معطر یه نیم ساعت آخر پخت اضافه میکنم

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃