2737
2739
عنوان

کیا شوهرشون خرجشون نمیده

891 بازدید | 50 پست

من خودم کار میکردم الان باردارم فعلا کار نمیکنم.

همیشه مثلا چیزای تو یخچال میخره خوراکی کم‌نمیذاره.ولی برای هزینه های شخصیم میگه ندارم.

مثلا حتی الان ک باردارم میگم یه تومن‌بده برای ازمایش میگه نرو ندارم.

از روز اول ک فهمیدم حاملم چون حاملگیم پر خطره

حدودا ۵بار سونو رفتم

۵بار دکتر 

کلی هم خرج دارو هام شده

همشو خودم دادم. حتی ی بسته قرصم بگم بخر نمیخره. ۹۸درصد هزینه های شخصیم نمیده 

راه حل چیه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم واقعا🥲

فقط بچه که از آب و گل دراومد برگرد و شاغل شو

اینم قابل توجه خانمایی که میگن میخوام دیگه سرکار نرم و بشینم بچه داری

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2731
این چ وضعشه بچه خورشم گردن نمیگیره؟!

ن میگه بچه نمیخاسم . کلا از بارداری هم ب کنار چیزی لازم داشته باشم نمیتونم روش حساب کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
نمیدونم واقعا🥲 فقط بچه که از آب و گل دراومد برگرد و شاغل شو اینم قابل توجه خانمایی که میگن میخوام ...

خودم عکاس هسم . اصلا دسم‌جلو این دراز نبود. چون بهم نمیداد هیچوقت منم کار میکردم ولی الان ک سرکار نمیرم یکم‌سخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
وااای چه سخت  هزینه های بارداری که شخصی نیست باید بده  بترسونش که واجبه بری

گفتم‌ اگر نرم بیمارستان قبولم‌نمیکنه گفت نکنه تو خونه زایمان کن.‌چرت  و‌پرت جواب میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودم عکاس هسم . اصلا دسم‌جلو این دراز نبود. چون بهم نمیداد هیچوقت منم کار میکردم ولی الان ک سرکار نم ...

با هرکی مثل خودش

به نظرم گولش بزن

بگو تو هزینه هارو بده،همه رو هم یه جا یادداشت کن

بعد که رفتم سرکار با سودش بهت برمیگردونم

بعد هم که رسید

یه تف بنداز کف دستش

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
خودم عکاس هسم . اصلا دسم‌جلو این دراز نبود. چون بهم نمیداد هیچوقت منم کار میکردم ولی الان ک سرکار نم ...

آره خیلی سخته

تو هنرمندی به امیدخدا یه ذره بگذره بچت بزرگتر شه میری سرکار و حل میشه

میگم شاید واقعا نداره

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
با ای یو دی باردار شدی؟ مگه بدون بچه هم ای یو دی میزارن؟

ی دختر ۴ساله دارم  اره با ایودی حاملم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم از اول اشتباه کردی

مگه اینجا خارجه ک زن خرج خودشو بده/مرد خرج خودشو

ایران زن هیچ حق و حقوقی نداره//بجز همین نفقه 

ک اونم نمیده بهت روشو زیاد کردی