2737
2734

هزینه ها خیلی بالاست

دندون ۵ ۶ رو عصب کشی کردم ولی دیگه پولم ته کشید نمیدونم تا کی که بتونم برم پر کنم

دندونم خیلی نازک شده حس میکنم میشکنه همین مدت

تجربه ای ندارین چند وقت بعد عصب کشی پر کردین

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

بیمه تامین اجتماعیی نداری بروی اونجا پر کنی 

هزینه دندونت چقدر شد؟؟

پرکنی بهتره ممکنه بشکنه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیمه تامین اجتماعیی نداری بروی اونجا پر کنی  هزینه دندونت چقدر شد؟؟ پرکنی بهتره ممکنه بشکنه

نه ندارم

ولی دوستم گفته بیا با مال من برو فک نکنم قبول کنن

۴۶۰۰ شد

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
نه ندارم ولی دوستم گفته بیا با مال من برو فک نکنم قبول کنن ۴۶۰۰ شد

۱ دونه دندون شد ۴۶۰۰ یا خدا 

منم دندون ۶ام عصب کشی میخواد

کارت ملی رو خیلی نگاه نمیکنن 

میخوای برو ی امتحان کن

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2740
۱ دونه دندون شد ۴۶۰۰ یا خدا  منم دندون ۶ام عصب کشی میخواد کارت ملی رو خیلی نگاه نمیکنن  ...

نه دوتا

عصب کشی شده دوباره چی رو عصب کشی کنن؟

والا دکترم بهم گفت اگر تا یه مدت بعد از عصب کشی

پر نکنی باید بری مجدد پیش دکتر عصب کشی

بعد بیایی پر کنم

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️