2737
2739

دیشب ما یجایی دعوت بودیم 

ک ی آقاپسری اونجا بود من قبل از رفتن ب اونجا فالوش کردم پیجش باز بود 

ایشونم ۳۱ سالشه قصد ازدواج داره دنبال دختره من ۲۲ سالمه

بعد اومدیم خونه ایشونم رکوئست داد 

خلاصه خوابیدم

صبح پاشدم ینی نیم ساعت قبل دیدم پیام داده شما منو میشناسید؟گفتم نه همینجوری فالو کردمو فلان 

خلاصه پرسید چن خواهربرادری و دانشجویی و اینا 

گفتم فک کنم تو مراسم دیشب دیدمتون گفت کی بودید

گفتم فلان رنگ روسری داشتم چنان با شوق پیام میداد ولی دیگ نداد😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

بچه ها مگه من چمه؟چرا همه اینطوری میکنن؟حالم خیلی بده عملا اون واکنشش ینی ازمن خوشش نیومده من بااینهمه زخم چیکارکنم😔😔😔😔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نمیدونم چی بگم

ولی حس میکنم زمانه عوض شده ودخترها باید برای پسرها پا پیش بگذارند.چون اعتماد به نفس پسرها پایینه و فکر میکنند هنوز نمیتونند کسی را ساپورت کنند.

دلش را گرم کنید واز خواسته هاش سوال کنید ببینید مشکل اصلی تاخیر در ازدواجشون چی بوده.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

هیچوقت ب اشناها پیام ندید و فالوهم نکنید،۲۲سالته و انقدر ناامیدی مم کی از ازدواج خیربرده ک ما بی بهره ایم ازش.ولش کن تنها باشی ی مشکل داری ک تنهایی ولی باازدواج کلی مشکل ایجاد میشه

با چهار قلم چت شد مرد زندگیت و شکست عشقی خوردی  🤔😑

شکست عشقی نخوردم

ولی هربار پسندیده نمیشم

هربار انتخاب نمیشم

خسته شدم واقعا خستم

نمیدونم چمه ک انتخاب نمیشم

شاید گرفته خوابیده به فا.ل نیک بگیر تا ساعت ۱ ظهر😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌