2737
2739

من قبلا یه دوست داشتم که بخاطر تفاوتایی که باهم داشتیم باهم یکم اختلاف نظر داشتیم بحثمون میشد زیاد باهم دیگه بیرون نرفتیم حرف نزدیم و....

خلاصه یکی از بحثای ما این بود یه روز ایشون یه میام دلسوزانه به من فرستادن من کار داشتم میامشون رو خوندم گفتم بعدا جواب میدم دوباره ی پیام دادن من میدونستم میام بدم دوباره میام میدن زیاد حوصله نداشتم و فرداش ایسون رو دیدم و توی یه جمع با لحن بد بهم گفتن تو چقدر گاوی تو چقدر بیشعوری توی روی یکی دوستای دیگم و گفتم چرا هیچی نگفت

بعد که تنها شدیم گفت من خیلی عصبانی شدم بهت پیام دادم بعنوانی حال و احوالتو بپریم و فلان (مضمون میامش دلسوزانه و دوستانه بود) ولی تو جوابمو ندادی منم شستمت

خب اخلاق دیگه ای هم داشت هر وقت بحثمون میشد من پیش قدم میشدم برای اشتی و برام مشکلی هم نبود تا اینکه ی روز تو روی یکی دو نفر دیگه گفت هر وقت دعوامون میشه مریم میاد منت کشی حتی گریه

اینم بگم لین دوستم بشدت ادم دلسوز و مهربو و واقعا انسان هست ولی خب زبونش تند و رک هست 

خیلی انسان خوبی هست

اما من ادمیم با حرفاش واقعا ادیت میشدم تصمیم گرفتیم خیلی پیش هم نباشیم

ولی جیزی من رو الان دلخور کرده

هستید بگم؟

اینکه الان مثلا جایی بریم من و یکی دوتا دیگه دوستام و ایشون و دوستاشون باشن (مثلا دوست مشترک)

ایشون وقتی میاد صحبت کنه کسی رو مخاطب قراره میده مثلا میگه زهرا شنیدی فلان یا میگه مثلا به اون یکی دوستمون  فلانی یه اتفاق جالب بذار برات تعریف کنم ادم حس بدی بهش دست میده

یا وقتی میاد صحبت کنه اصلا به من‌نگاه نمیکنه یا برای خداحافظی فقط به اونا دست میده 

یا میخواد تعارف کنه فلان چیزو میخورید فقط به اونا میگه

و من اذیتم میکنه این

چون من سعی میکنم یا یه حرفی رو بزنم مشترکا یا به همه تعارف کنم

من به اون دوستامم گفتم گفتن خب توونمیتونی بقیه رو مجبور کنی باهات حال کنن یا چه رفتاری داشته باشن اون اینجور بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خودت چی فکر میکنی

نمیدونم بحثم الان اصلا بهتر شدن رابطم با ایشون نیست بحثم بی احترامی و بی توجهی که حلوی بقیه میکنه و دم رو معذب میکنه

مثلا میگم که به بقیه تعارف نیکنه صرفا ب من نه

با بقبه خداحافظی میکنه با من نه نظر همه رو میپرسه ....

نمیدونم 

حرفم اینه از نظرتون اگر در کل حتی با یکی کلا نشکل هم دارید درسته توروی بقیه ضایعش کنید یا عادی برخورد میکنید

مثلا من ممکنه از یکی بدم هم بیاد ولی وقتی توی جمع باشه سعی نمیکنم جوری رفتار کنه که اون فرق کنه یا نمیام به همه جز اون تعارف کنم

البته دوستان میگن خب دلش میخواد اینجور باشه تو نمیتونی توقع داشته بلشی رفتار بقیه باهات چجور باشه

نمیدونم بحثم الان اصلا بهتر شدن رابطم با ایشون نیست بحثم بی احترامی و بی توجهی که حلوی بقیه میکنه و ...

اینکه نمیشه که شماهم باهاش اینجور رفتار کنین یا به رفتاراش بی تفاوت باشین و بهش محل ندین مشکلی باهات داره یا بقول خودت ازت بدش میاد