2733
2734
عنوان

رابطه رو چکار کنم

255 بازدید | 11 پست

دوستان ۵ ماهه که با هم دانشگاهیم هستم. عاشقشم و اونم به شدتت عاشقمه 

ولی ی حس درونم هس که ۳ ماهه هی میگه جدا شو. این حس از وقتی به وجود اومد که پیش خودم گفتم این پسر هنوز سرکار نرفته درامد نداره ولی من دارم و میترسم سطحش از من پایین تر بشه و تو اینده مشکل بوجود بیاد

تلاش میکنه و تابستون میخواد یه حوزه ای رو یاد بگیره. حتی دوستمم گفت خیلی زوده برا این فکرا

چند بار حرف کات رو اورده بودم بدبخت پام موند سعی کرد درستش کنه. واقعا وقتی هم نیست دلم تنگش میشه و خودمم خیلی براش زحمت کشیدم. نمیدونم این افکار مال اسیب های روابط گذشتمه یا خدا یه حکمتی رو میدونه 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش فرصت بده  بگو هر چه زودتر کارو بارتو ردیف کن  سرمایه ای چیزی نداره؟؟؟

فعلا ۲۰ سالشه سال اول دانشگاهمونه

خودش میگه تابستون بعد درس میخوام حوزه فلان رو یاد بگیرم برم سرکار

من جات می‌بودم اصلا دل به همچین آدمی نمی‌دادم که بخوام فراموش کنم  ب ی بهونه ایی کات کن یهو ول ...

حرفت درست ولی فکر کنم من دارم عجله میکنم:(

سال اول دانشگاهمونه و هیچکی هم فعلا سرکار نرفته. بیشتر دیدم ترم های بالاتر مشغول کارند

حرفت درست ولی فکر کنم من دارم عجله میکنم:( سال اول دانشگاهمونه و هیچکی هم فعلا سرکار نرفته. بیشتر د ...

این علاقه رو تو نطفه خفه کن 

ازین رابطه هیچی در نمیاد 

رو خودت تمرکز کن واست خیلی زوده وارد رابطه بشی 

2740

حالا ببین اصلا میمونه برات بعد دنبال کارش باش خوب باید درسش تموم بشه بعد بره سرکار مگه مادرش هستی که اینطور میگی مردا باید یه شغل داشته باشن دیگه ولی هر چیزی وقتی داره 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم