2737
2739
عنوان

امان از مادرایی که بلد نیستن بچشون تربین کنن..سرم پوکید

| مشاهده متن کامل بحث + 2487 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ربطی ندارد  بچه ها بیرون زیاد گریه میکنند بهانه کوچکترین چیز ها رو میگیرند

اما تو مکان های کوچیک که افراد زیادی هستن بخاطر دیگران میشه بچه رو موقتا ساکت کرد و مادر فعلا با یک بهانه یا وعده ای ساکتش کنه بعدا که پیاده شد حالا بچه هر چقدر خواست گریه کنه، حداقل با بچش حرف بزنع ارومش کنه. بعضیا کلا بی خیالن و دیگران براشون اهمیت ندارن

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

مسافرت بودیم یک نوازد بود تاپ و شو رت کرده بودن تنش 

هوا هم کمی سرد بود بچه هلاک بودا هیچ کدومشون نمیتونستن آرومش کنن مینداختنش بالا و بدتر هلاک میشد 

رفتم گفتم یک پتو بپیچ دور بچه این سردشه 

می‌گفت نه بچم گرمایی هست گفتم تو حالا بپیچ 

وقتی گرفتش لای پتو بچه همچون آروم گرفت قشنگ خوابید

یه هندزفری بردار با خودت واسه اینجور مواقع ک تربیت بقیه رو زیر سوال نبرید اسمش روشه بچهه آدم کنترلی ...

گلم میتونه بهش یه خوراکی چیزی بده ساکت بشه

بعدش وسیله عمومیه شخصی که نیست بچش هرکاری کنه

اگه میدونه بچش گریو میتونست سوار نشه

مردم چه گناهی کردن

2740
حداقل قراره کاری رو تو اتوبوس نمیزاری خب

😐

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

این ب تربیت ربطی ندارع بچه گریه و خنده داره عروسک ک نی

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
گلم میتونه بهش یه خوراکی چیزی بده ساکت بشه بعدش وسیله عمومیه شخصی که نیست بچش هرکاری کنه اگه میدون ...

شاید خوراکی همراهش نیست وگرنه ی مادر میدونه چطور بچشو ساکت کنه خودشم دوسنداره بچش گریه کنه

ببین من درکت می‌کنم چون خودم متأسفانه اصلاً از صدای گریه بچه خوشم نمیاد اینکه یه بچه هی پشت سر هم گریه بکنه و داد بکشه ولی یه وقتایی واقعاً مادرا کاری از دستشون بر نمیاد به نظر من بهتره که اون مادر با وسیله نقلیه عمومی جایی نره تا یه مدت تا وقتی که بچه‌اش بزرگ بشه اونقدری عقلش برسه که تو مکان‌های عمومی نباید گریه بکنه یا برای هر خواسته‌ای نباید جیغ و داد بکنه چون بالاخره داره بقیه رو اذیت می‌کنه دیگه سر و صداش مثلاً شاید یکی استفاده از سمعک می‌کنه سمعک وقتی همینجوری با صدای عادی معمولی هم صحبت می‌کنی صدا رو با ولوم خیلی بالاتر تو گوش طرف پخش می‌کنه حالا فکر کن صدای گریه جیغ و دادم باشه دیگه اون بنده خدا خیلی اذیت میشه مجبور سمعکشو در بیاره خب خیلیا هستن وقتی سمعکشون در میارن دیگه نمی‌تونن صداها رو واضح بشنون چون همچین کیسی رو دیدم دارم میگم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
گلم میتونه بهش یه خوراکی چیزی بده ساکت بشه بعدش وسیله عمومیه شخصی که نیست بچش هرکاری کنه اگه میدون ...

عزیزم درکت میکنم بچه نداری، إن شاءالله وقتی بچه دار شدی همه چیز رو میفهمی