2737
2739

تو یخچالم یه غذایی کپک زده بود یه بوی خیلی بدی گرفته

یخچال همه رو ریختم بیرون تمیز کردم ولی فایده نداره سرکه و جوش شیرین امتحان کردم 

به نظرتون یه ربع یخچال و از برق بکشم پنجره باز بذارم عیب داره؟

خوشبو کننده بزار

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عیب که نداره ولی بوش نمیره.کلا طول میکشه تا بوش بده خودتو اذیت نکن.یکم زغال بزار تو یخچال یا وانیل

اخه باردارم هستم همینجوری هیچی نمیتونم بخورم از سر یخچال از دیشبم بو‌گرفته ابم میخورم میارم بالا 

2740
اون ذغال و ندارم ذغال بسته بندی باید از مغازه بگیرم

زغال بسته بندی ها چون طی فرایندی سریع سوزی میشن کربن فعالشون کمه بو رو جذب نمیکنن

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
اخه باردارم هستم همینجوری هیچی نمیتونم بخورم از سر یخچال از دیشبم بو‌گرفته ابم میخورم میارم بالا&nbs ...

درهرحال نمیره بوش به این زودی.منم یباد بو گرفته بود یخچالم به خاطر خرابی وسایل توش.چندماه طول کشید تا بره