2733
2734

خیلی ناراحتم از تصمیماتم الان تازه چندماهه شروع کردم اونم دستو پاشکسته وسطاش ترک تحصیل کردم الان نگرانم نسبت به دهه نود یسری چیزا عوض شده درسا ترمیم باید کرد الان تقریبا ۲۱ سالم داره میشه میترسم تو دانشگاه همه از من کوچکتر باشن کسی رودیدید مثل من دیر بره دانشگاه حالا یا ازدواج کرده باشه یا دانشجو انصرافی باشه یا چندسال پشت کنکوری بوده باشه ؟

من دیگه شروع کرده بودم به شمعسازی و چیزای تزئینی خیلی دلم خواست برم دانشگاه خیلی تنبلی میکردم نا امید بودم میگفتم سخته نمیشه و این حرفا ولی ته دلم میخواستم برم یه رشته خوب

ن ناراحت نشو منم 20 سالم بود رفتم

بعدشم تو دانشگاه خیلی بزرگتر از خودتم. خواهی دید

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راجب سن مشکلی نیست الان ۴۰ سال به بالا ها هم میرن دانشگاه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
آدم یا درس نخونه  یا اگر میخاد ادامه بده ی رشته نون و آب دار بخونه

همین الان منم با خودم گفتم بذار برم علمی کاربردی یا پیام نور شهرمون یه رشته چرتی بخونم حداقل کسی اومد خواستگاریم مدرک و تحصیلاتم تا لیسانس باشه خیلی اشتباه کردم تنبلی میکردم الانم هرسال قوانینو عوض میکنن

2740
همین الان منم با خودم گفتم بذار برم علمی کاربردی یا پیام نور شهرمون یه رشته چرتی بخونم حداقل کسی اوم ...

چرا رشته چرت بخونی؟ تو همین دانشگاه هاهم رشته خوب بخونی حرفه ای شی درامد داره 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
چرا رشته چرت بخونی؟ تو همین دانشگاه هاهم رشته خوب بخونی حرفه ای شی درامد داره 

اره بخدا یه رشته خوب و با درامد خوب اصلا اعتماد به نفس ادمو میبره بالا از نا امیدی درت میاره 

باور کن اشتباه می‌کنی  امید وارم پشیمون نشی

نه نمیرم دیگه اینکار یعنی پول هدر دادن دلم میخواد هر چقدرم که طول بکشه بمونم پای درس خوندن تو یه رشته و دانشگاه خوب مثلا فیزیوتراپی 

اینکارو نکن هیچوقت

نه نمیکنم مگه پولمو از سر راه اوردم عمرمو پای یه رشته ای بذارم که بهش علاقه ندارم الان مصمم ام میخوام هرچقدم طول کشید برای یه رتبه و دانشگاه خوب تلاش کنم ♥️