2733
2739

بچه ها ترم قبلی زبان پیش با یه استاد خوب افتادم اونم مجازی میان ترم گرفت پایان ترمم کمک کرد هیچکس نیوفتاد

الان ۳ ماه پیش که انتخاب واحد کردم برای زبان عمومی همه بچه ها میگن واااااای خاک تو سرت این سخت گیره دعوا میکنه میندازه بیرون چطوری اومدی با این استاد 

الانم سر کلاس منتظرم تا بیاد قلبم اومد تو دهنم من خیلی خجالتی و آرومم میترسم چکار کنم😭😭😭😭😭😭😭

خب تویی که آرومی ، چرا دعوات کنه؟

منم تو دوران دانشجویی برام پیش اومد که میگفتن چرا با این ورداشتی ، این بداخلاقه همه رو میندازه ولی من دقیقا با همون استادا بیست گرفتم😂😂

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا استرس نداشته باش تو کلاس ما یه دختره هست همه رو با حرفاش میخوره استادا ازش عاصی میشن یاد اون افتادم 

تهش مگه چیکار میکنه اصلا ارزش غصه تورو ندارع

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(
خب تویی که آرومی ، چرا دعوات کنه؟ منم تو دوران دانشجویی برام پیش اومد که میگفتن چرا با این ورداشتی ...

ترم قبل یکی بود همه میگفتن باهاش میوفتی ولی فقط من تو کلاس پاس شدم

2738
ترم قبل یکی بود همه میگفتن باهاش میوفتی ولی فقط من تو کلاس پاس شدم

آره ، به حرف هیچکس گوش نده

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
بنظرت رشته خوبیه و بازار کار دارع؟ و اینکه داخل کلاس چند نفر دختر و چند نفر پسر هستید ؟

رشته خوبیه تو آزمونهای استخدامی قبول شی عالیه ولی توی مدارس غیرانتفاعی و  پیش و مهد میتونی کار کنی علاوه بر اون میتونی تو بهزیستی و مراکز اصلاح تربیتی و مراکز مشاوره هم کارکنی

بستگی به علاقه و زرنگی خودت داره من آزاد میخونم دخترا بیشتر پسران ولی جو رشته خوبی داره