2737
2734
عنوان

زشته جهیزیمو اینجوری بچینم؟

158 بازدید | 10 پست

ی خونه دیدیم اتاقش ی مقدار کوچیکه یعنی کمد دیواری داره با در ریلی جوری که تخت جا میشه ولی میز آرایش جا نمیشه 

پذیرایی خونه Lهست زشته تو قسمتی ک ورودیه بیرون و آشپزخونه هست بیرون اتاق بزارم؟

تو قسمتی ک مبل میچینم دید نداره ولی خب بازم خارج از اتاقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب نظرم جای مناسبی نیست و اگر این خونه تنها گزینه پیش روتون نیست و ناچار هم نیستید ب انتخابش پس دنبا ...

پولمون کمه اونقدر نیست بعد با این پول تنها خونه ای هست ک تمیزه تازه بازسازی شده کاغذ و کابینتش نو هست 

2740
پولمون کمه اونقدر نیست بعد با این پول تنها خونه ای هست ک تمیزه تازه بازسازی شده کاغذ و کابینتش نو هس ...

اگر مزایاش بیشتر از عیبشه پس حساسیت ب خرج نده

تو موقعیتت قبلا قرار گرفتم و میدونم چی میگی

اگر بازسازی شده و تمیزه واقعا ارزش داره

ما هم مستاجریم ولی خب هربار تمیزی خونه و نو بودن کابینت و ... برام خیلی مهم بود و هست

الان تو خونه ای ک هستیم دقیقا همونیه ک میخوام امااا ی عیب داره ک پشت ب افتابه و این خیلی بده

چون من خونه ی پرنور دوس داشتم اما خب اون موقع ب بودجمون نگاه کردم و باقی قشنگیای خونه و از خیر نور گذشتم😁

حالا ی چیز جالب برات بگم 

انقد از دیدن نور افتابی ک از ساعت ۸و نیم تا ۱۰ تو سالن میبینم ذوق میکنم ک الان اومدم نشستم دقیقا تو همون نقطه و دارم ذوق میکنم برا نور آفتاب😂

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒