2737
2734

شاید بگید مهم نیست و دغدغم چه چیزاییه ولی واقعا حس بدیه تنها دوست صمیمیمو از دست دادم 

با دوستاش دوستم ولی این دوستم دیگه با اونا صمیمی تره من باشم نباشم زیاد مهم نیست براش درصورتی که قبلا هر دقیقه پیام میداد کجایی ببایم پیش هم بیا یا بریم بوفه باهم 

خیلی ناراحتم فکر میکنم خوب نیستم به قد کافی

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️

الهی بیا دوستدمن شووو🥲

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درکت میکنم حس خیلی بدیه هیچ چیزی هم نمیتونه آرومت کنه

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بی خیال بابا تا جایی که من دیدم تو اطرافیان غریبه وهمه جان هیچ دوستی وفت آمدی همیشه پایدار نیست 

خود عمه ی من قبل از اینکه بره سرکار یه دوست صمیمی داشت خیلی با هم خوب بودن ولی همین که عمم رفت سر کار اون دوستش کلا از حسادت باهاش قطع رابطه کرد مثل حالت قهر 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
تجربشو داشتم درکت میکنم یه دوست دیگه سعی کن پیدا کنی

اخه تقریبا سال اخرم دیگه چه دوستی پیدا کنم🥲

بی خیال بابا تا جایی که من دیدم تو اطرافیان غریبه وهمه جان هیچ دوستی وفت آمدی همیشه پایدار نیست  ...

کاش خواهر یا دختر خاله داشتم واقعا

2740
کاش خواهر یا دختر خاله داشتم واقعا

عزيزم منم هیچ دوست صمیمی ندارم 

واقعا دور و زمونه ی دوستی نیست حتی با همون دختر خاله یا عمه از قدیم گفتن از چه کسی ضربه میخوری میگن اقوام 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
خب پس چه بهتر تموم شد دیگه ، اینو یه اتفاق خوب در نظر بگیر و با خودت خوش بگذرون بزار بره پی همون دو ...

❤️❤️مرسی عزیزم 

❤️❤️مرسی عزیزم 

عزیز منم مثل خودتم خواستی بهت درخواست دوستی میدم بیشتر باهم صحبت کنیم