2737
2734
عنوان

مامانم هی میگه دیر رفتی خونه بخت 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم  کلا هیچی هم نمیفهمه  هی نمیشه باهاش حرف بزنی

ولش کن درسته خوبه ک ادم سر و سامون بگیره ولط سن پایینم واسه ازدواج خطرناکه خیلیا ب خاطر بی تجربگی طلاق میگیرن تو همون سن پایین

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

بهش گوش نکن خدای نکرده بری وبرگردی از خونه شوهر دیگه مامانت راتم نمیده  با این افکار واستا باصبر یه ازدواج درست انجام بده ۲۰ که پیش ما هنوز بچه حساب میشه 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

خواهرم 19سالشه هنوز ازدواج نکرده خواستگار هم نداره داره درسشو میخونه دانشگاه میره ‌ اکثر دخترای فامیل که همسن سال خواهرم هستن ازدواج کردند و بچه هم دارند....ولی درس شون نخوندن در حد ابتدایی سواد دارند.... خواهرم اصلا ناراحت نیست دوست داره درسشو تمام کنه بعد تا سن بیست چهار سالگی ازدواج کنه......الان دوران قدیم نیست درس مهمتره....

ولش کن درسته خوبه ک ادم سر و سامون بگیره ولط سن پایینم واسه ازدواج خطرناکه خیلیا ب خاطر بی تجربگی طل ...

ما الان یکی از فامیل هامون سال دوم دبیرستان ازدواج کرد 

بعد یه سال برگشت 

الان بهش میگم منم مثل این میشدم خوب بود 

میگه این حرفا رو جای نزنی میگن دیونه ای 

2738

نمی‌دونم واقعاً چی بگم هر چیزی بگم واقعاً حرف بی‌خودیه ولی درک می‌کنم که چقدر شرایطت سخته و اینا ولی کاری از دستت بر نمیاد فقط تنها کاری که باید بکنی اینکه نسبت به حرف‌های مادرت بی‌توجه باشی چون اگر قرار باشه نسبت به این حرفا بها بدی و به اولین کسی که میاد خواستگاری جواب مثبت بدی و خدایی نکرده بعداً به مشکل بخوری هیچ جوره نمی‌تونی جبرانش بکنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

مامان منم هی میگه دختر همسایه روبرویی شوهر کرد تو نکردی البته من ۲۸ سالمه😂

هی میگه همسایه روبرو با نیشخند نگامون کرد تو دلش میگه دختر من سر و سامون گرفت مال تو نگرفت

یه چیزایی میگه😂

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

مامان منم همینجوری منو شوهر داد

حالا تازه یادش افتاده از من تحقیق کنه که شوهرم خوبه یا چی

آخه دیگه الان چه فرقی میکنه مادر من😐

هعععیییییی نذاشت از مجردی لذت ببرم

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
شما کجا زندگی میکنین ک ازدواج در سن 20 سالگی دیره تو تهران تازه بالای 30 ب این جور چیزا فک میکنین&n ...

به کجا زندگی کردن نیست به طرز فکره 

همیت مادر عاقل من قند داره بعد خود قند رو نمیخوره شکلات میخوره 

بدون دیگه با کی طرفم 

به کجا زندگی کردن نیست به طرز فکره  همیت مادر عاقل من قند داره بعد خود قند رو نمیخوره شکلات می ...

چرا بستگی داره همه از هم یاد میگبرن تهران که دخترا میرن سرکار و دیر ازدواج میکنن آخه بچه بازی ..خدایی بیست سال پیش که نیس

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..