2733
2734
عنوان

خانومایی ک پسر باردار شدن

152 بازدید | 23 پست

من دختر دارم خداییم بچه دومم هرچی باشه رو چشمم میزارم اصلا نمیخوام بگم حتما پسر بشه ک جنسم جور باشه اما خب بدمم نمیاد شاید یه اقداماتی کنم پسر شد اگر شد ک هیچ اگرم دختر شد بازم عاشقشم پس نیاین توهین ک مگ فرقشون چیه چه اقدامی کنم چه زمانی چی بخورم از کی شروع کنم رژیمو تا احتمال پسر بیشتر بشه؟

روز تخمک گذاریت اقدام کن... شب قبل از اقدام زعفران دم کرده بخور هم خودت و همسرت... سعی کن از گرمیجات استفاده کنی.. مثلا ادویه های گرم.. و زمان اقدام سعی کن خودت هم ارضاء بشی. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بسلامتی عزیزم ان شاالله هر چی به صلاح خدا هست و همچنین به صلاح شما هست  همون بشه.کی میخوای اقدام کنی؟از سه ماه قبل گرمیجات مث خرما گوشت گوسفند زعفرون و.... بیشتر استفاده کن و لبنیات خیلی کم استفاده کن.روز تخمک گذاری اقدام کن از کیت استفاده کن روز تخمک گذاری اقدام کن.

یه کتاب بگیر 

همسایمون کتاب گرفته بود 

خودشون چشم قهوه ای بودن 

انقدر ازرو کتاب غدا خورد 

یه پسر جشم سبز به دنیا اورد 

طب سنتی هم برو 

چون یکی از همسایه هامون رفت سه قلو پسر اورد 

من ادرس ندارم ،نرفتم و دختر دارم

میدونم کلسیم نباید بخوری و لبنیات 

و گرنیجات خیلی باید بخوری

2740

منم مث تو

از حرف مردم میترسم نظرمو مخفی میکنم.

وگرنه هرچی باشه.. هردوشونو رو تخم چشمام بزرگ میکنم.

دخترو پسر فرقی ندارم فقط آدم میخواد مادری هرجفتشونو تجربه کنه.وگرنه ب این معنی نیس ک چون پسر میخام پس دیگ دخترمو دوس ندارم! نه ،خیلیام هستن بچه اولشون پسره دومیو در تلاشن ک دختر باشه.

بنظرمن ک هیچکدوم از کارا صددرصد نیس، اقدام کن و توکل برخدا،هرچی قسمتته پیش بیاد و شاکر باش.

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..

بنظرم رژیم همش کشکه 

کافیه موقع اقدام هردوتون ب ارگاسم رسیدن باشین اگ محیط رحمت قلیایی باشه بچت پسر میشه فقط کافیه موقع اقدام ازضا بشی حتما 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

من الان پسر حاملم. قبلش پیش دکتر رفتم این کارایی که بگم بکنی رد خور نداره بچت پسرنشه.

یک ماه قبل مصرف ماست و شیر و دوغ رو کلا قطع کن.

یک ماه قبل هم خودت هم شوهرت قرص زینک پلاس مصرف کنید. 

هم خودت هم‌ شوهرت هفته ای یکبار قرص ویتامین Eمصرف کنید.

روز اول دوم و سوم پریودت دم‌کرده تخم هویج و دارچین زعفرون. فقط سه روز.

ماساژ شکم موقع پریودی با روغن سیاه دانه. روزی دوبار صبح و شب.

از روز پنجم پاکیت تاروز هشتم یعنی چهار روز پشت سر هم‌رابطه جنسی داشته باش. دلیلشم اینه که هرچی اسپرم دوروبر تخمک باشه شانس پسر دارشدن بیشتره و هرچی اسپرم دوروبرتخمک کمتر باشه شانس دختر دار شدن بیشتره که اینم نظریه ابوعلی سیناس و طب سنتی.

و تمام پسر گلتو تحویل بگیر

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
من پزشک طب سنتی رفتم اصلا راهنمایی نکرد☹ منم دلم‌میخاد اقدام کنم ولی نمیدونم کی.. هی به بهونه مدرس ...

یکی من میشناسم گنبد کارش خیلی خوبه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم