2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم ب ای خدا ارزشی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 57 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
الهی هر چی زودتر سالم سالم بشی عزیز دلم😢  ولی اصلا نه نگران باش نه غصه بخور. مطمئن باش هرچی پ ...

تا الان هرچی پیش اومده منو بیچاره تر کرده

همون اول انتقالیم و ندادن که کارم به عمل کشید ...‌ بعد عمل هم که بدتررررررر شدم و کارم گشیده به عمل باز

بدتر از همه اینا همکارام هستن که اومدن به اداره گفتن من حقوق مفت میگیرم و همش خوابم🥲 چطور می تونن باهام این کارو کنن....مگه خودم خواستم مریض شم

دیگه بریدم از درد  از تحقیر😭😭😭😭😭😭

من کان یرید العزت و للله عزت جمعیا

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
خيلي دوا و دکتر رفتم نزدیک ۴۰ تا پزشک متخصص و فوق تخصص و سنتی... دیگه میخوام برم عمل

این پزشک که گفتم تماس بگیر حتما عمل نمیخواد اول بیوگرافی شا بخون روزی رئیس بیمارستان بوده چندتا دکترا طب سنتی از چین و هند دارد...خیلی ها را درمان کرده 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
تو رو یادم اومد،ای بابا خدا سلامتی بده  خونوادش هنوز اذیت میکنن؟

شوهرم دیگه اجازه نمی ده

شوهرم هم الان هم گاهی بل شوخی و خنده مریضیم و میکوبه تو سرم ولی خداروشکر الان بهتره باهام

با خانوادش قطع رابطم

شوهرم دیگه اجازه نمی ده شوهرم هم الان هم گاهی بل شوخی و خنده مریضیم و میکوبه تو سرم ولی خداروشکر ال ...

خوب کردین،ولی دوری و دوستی کنین،به شوهرت بگو مثلا ماهی یه بار حداقل بره سر بزنه بهشون بالاخره اونم مادره

2706