2733
2734
عنوان

هماتوم در بارداری کمک

34 بازدید | 8 پست

سه روز پیش بخاطر یکم فعالیت زیاد تو خونه یهو ازم یه عالمه آب رفت با عجله رفتم بیمارستان اورژانس مامایی معاینه کرد گفت کیسه پاره شده بیا رضایت بده خاتمه بارداری بدم ولی من قبول نکردم ساعت ۱۲ شب بود با کلی گریه برگشتیم خونه صب قبل رفتن یه سر رفتم خودم سونوگرافی گفت نه بچه سالمه کیسه ام سالمه فقط دورش یکم خون جمع شده رفتم متخصص زنان اونم همینو گفت الان چیکار کنم خیلی نگرانم از کجا بفهمم خوب میشم یا داره بدتر میشه؟ الان استراحت مطلقم و شیاف و آزیترومایسین مصرف میکنم و یازده هفته ام

خدایا شکرت که جوابمو دادی ایشالا همه به خواسته هاشون برسن 

چقد نفهم بوده تو بیمارستان.

هیچی الان استراحت مطلق میکنی.

شیاف پروژسترون ۴۰۰ شبی یکی

قرص دوفامد ۱۰‌روزی دوتا استفاده میکنی

میری دسشویی زور نمیزنی  سعی کن فرنگی استفاده کنی.

چیزای خنکی بخور گرمی نخور اصلا.

خونریزی یا لکه بینی ممکنه داشته باشی بخاطر هماتوم‌پس نترس

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
چقد نفهم بوده تو بیمارستان. هیچی الان استراحت مطلق میکنی. شیاف پروژسترون ۴۰۰ شبی یکی قرص دوفامد ۱ ...

اگه یه وقت بدتر بشه از کجا باید بفهمم نشونه ای داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو  پهلوی چپ بیشتر بخواب ک خونرسانی ب جنین بهتره. ی بالشم بذار بین پات اینجوری کمترین فشار رو دهانه رحم هس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2731

الهی برن زیر گل که اینهمه استرس میدن به مادر از سر بیسوادی.

هماتوم دیگه الان عین نقل و نباته. خیلیا دارن

تحت نظر متخصص باشید. اون خراب شده هم که دستور ختم بارداری داد دیگه نرید

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اگه یه وقت بدتر بشه از کجا باید بفهمم نشونه ای داره؟

اره دل درد مثل درد پریودی 

خونریزی همراه با لخته

اینها خطرناکن و نشونه سقط

الان تهدید ب سقط هسی باید خیلی احتیاط کنی تا خطر رفع بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد نفهم بوده تو بیمارستان. هیچی الان استراحت مطلق میکنی. شیاف پروژسترون ۴۰۰ شبی یکی قرص دوفامد ۱ ...

قرص دوفامد دکتر بهم نداده  چی هست 

الهی برن زیر گل که اینهمه استرس میدن به مادر از سر بیسوادی. هماتوم دیگه الان عین نقل و نباته. خیلیا ...

من‌متخصص رفتم نزدیک بود بچمو بکشه بیرون از رحمم. الان باعث شده جفتم سوراخ بشه هماتوم بگیرم .  چون من ایودی داشتم نخ ایودی مشخص نبود. میخاس هرجوریه ایودی بکشه بیرون دهانه‌رحمم بسته بود. خوب ک نتونس وگرنه ایودی و بچه رو همزمان میکشید بیرون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
قرص دوفامد دکتر بهم نداده  چی هست

پروژسترونه منم مشکل تورو دارم. دارم استفاده میکنم روزی دوتا  صبح و ظهر 

ضرری نداره ضد سقط هس از بارداری محافظت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40