2737
2739
عنوان

شوهر سابقم این استوری رو گزاشته +اسکرین شات🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 36 پست
نمیدونم چرا مهمه😔 دعوا های خیلی زیاد

ی سوال  راسشو بگو دوسش داری؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
چرا عزیزم آدم ها بعضی وقتها از حرصشون یه حماقتهایی میکنن که بیا و ببین. اون هم اگه خودش مایل به طلاق ...

والا خودم درخواست دادم اونم والا میگفت مایل نیست اما تلاشی هم نکرد زیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا خودم درخواست دادم اونم والا میگفت مایل نیست اما تلاشی هم نکرد زیاد 

مهریه میده؟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2728
اره....

خب سعی کن یجوری رابطت ادامه بدی باهاش. مثل دوس پسر دوس دخترها چه اشکالی داره خب.

خیلیا اینجوری دیدم.

کاش جدا نشده بودی تحمل میکردی درسش میکردی تو ک دوسش داشتی.‌چقد زندگی کردین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
خب سعی کن یجوری رابطت ادامه بدی باهاش. مثل دوس پسر دوس دخترها چه اشکالی داره خب. خیلیا اینجوری دیدم ...

نشد عزیزم دیگ داشتیم آسیب میزدیم بهم

بعدم رابطمون چجوری ادامه بدم وقتی خودش ماایل نیس

نشد عزیزم دیگ داشتیم آسیب میزدیم بهم بعدم رابطمون چجوری ادامه بدم وقتی خودش ماایل نیس

از عکسای خودت استوری بذار زنا این چیزا خوب بلدن که. یکاری کن دلتنگت بشه  بیاد سمتت باز.  مهریه هم گرفتی یا بخشیدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40