2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ریسک من این بود که :‏یه بار رفتم یه ش ورت خریدم گفتم اینو نمی‌پوشم نگه می‌دارم شاید یه روزی بخوام با یکی بخوابم یه ش ورت نو داشته باشم، از اون روز تا الان سه تا رئیس‌جمهور عوض شده ولی اون ش ورت استفاده نشده😂

مرگ بر اسرائیل

ازدواج با مردی بیکار که حتی هزار تومن نداشت و😁😁😁

الان چطورین

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
ریسک من این بود که :‏یه بار رفتم یه ش ورت خریدم گفتم اینو نمی‌پوشم نگه می‌دارم شاید یه روزی بخوام با ...

عزیزم

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
خونه پیش‌فروش خریدیم در حالیکه ساختش اصلا شروع نشده بود 

ما هم همینکارو کردیم ..حدود دو میلیارد هم دادیم ولی هنوز زیرسازیه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
ریسک من این بود که :‏یه بار رفتم یه ش ورت خریدم گفتم اینو نمی‌پوشم نگه می‌دارم شاید یه روزی بخوام با ...

وااای🤣🤣🤣🤣🤣

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست)