2733
2739
عنوان

خانمایی ک دوتا بچه دارید چجوری میگذره براتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 107 پست
مدرسه خودش یه عذااابه😂نمیدونم چرا اینو میگن همه ولی من وقتایی ک دخترم مدرسه میره خیلی گرفتارم، مشقا ...

حالا درس هیچی.. کار دستی درست کردناشو بگو... یوقتایی تا ۱۱ شب داریم چیزی درست میکنیم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوسدارم زود بگذره این روزا چقدسخته  ازین میترسم شوهرم میگه سومی

وای خیلی سخته من بچه سوم برام کابوسه اینقدر که دو تا بچه منو اذیت کردن الان باز ادیت میکنن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2731

من که هیچ جا جز خونه مامانم و مادرشوهرش نمیرم خونه مادرشوهرمم با نوه های دیگه دعواشون میشه اصلا یه وضعی ببینی چجوری شام میخوریم دلت کباب میشه با بچه کوچیک فقط خونه خودت راحتی

کجاهاش سخته

درس و مشق و امتحان و لجبازی بچه اولم ، شیطنت بسیار زیاد ، بهانه جویی و ریخت و پاش بچه دومم و اینکه اصلا دومیه نمیزاره اولی درست درس بخونه و تمرکز کنه روی تکالیفش.یه دور دور میخوایم بریم اونقدررررر تو بغلم وول میخوره کمرم درد میگیره نمیره عقب پیش داداششم بشینه . خونه رو میترکونن ، اولیه دست به هر چیزی بزنه کوچیکه هم دااااد و جیغ که منم میخوام.کاملا هم دست تنهام

👨‍👩‍👦‍👦
من یه کلاس اولی دارم یه تقریبا دو ساله انقدر سخت نمیگیرم واسش اسباب بازی خودشو ببر اسباب بازی که مد ...

دیگه باهواپیما رفتیم اونا جنوبن.خیلی سال بود نرفته بودیم دوشب موندم دوشبه عذاب اور

وقتی تمرکز پایینه،چندبار یه چیزی رو‌باید بهش بگی تا متوجه بشه،البته همیشه اینجوری نیست،بعضی از وقتا ...

اگه زیر ۶ سال هست فکر نکنم چیز مهمی باشه،همشون آدمو دق میدن تا یه کارو انجام بدن،صد بار باید بگی

2740

اگه جای خیلی مهمیه و حتما باید بری یکیشو بزار خونه مامانت. اگه نه که بزرگترو بزار پیش باباش یا خودت بمون باباش بره. برا یمدنه دیگه‌ ب اوناهم زنگ بزن جریانو بگو که اینا بریز بپاش میکنن خخ

دیگه باهواپیما رفتیم اونا جنوبن.خیلی سال بود نرفته بودیم دوشب موندم دوشبه عذاب اور

میدادی باباش بغلش کنه... ما که جون و حال نداریم 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
برای مادر هیچ وقت راحتی وجود نداره.. من الان دختر بزرگم کلاس دومه از آب و گل در اومده ولی هزار تا دغ ...

منم دوتا دارم،یکیش ۱۵سالشه ویکیش نوزاد ۴۰ روزه اس،هرکدوم دردسرای خودشون رو دارن،همین الان بچه رو پامه ازسرشب بیدارم منتظرم بخوابه تا یکم بخوابم،خیلی خسته ام خیلی...

مدرسه خودش یه عذااابه😂نمیدونم چرا اینو میگن همه ولی من وقتایی ک دخترم مدرسه میره خیلی گرفتارم، مشقا ...

دقیقا از وقتی که دخترم کلاس اول شده معلمم شدم

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم