2733
2734

همه تاپیک هات راجع به دوست پسر گرفتن تو دانشگاه و عاشق شدن توی دانشگاهه

آبروی دانشگاه و دانشجو بودن رو نبر با این طرز فکر سخیفت !!! 

(ریپلای ها رو شاید تک و توک بخونم )یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی سنگین بودم تو دانشگاه اصلا با هیچ کس وارد رابطه نشدم  و بعد از لیسانس همون جا شاغل شدم&nb ...

کسی بود مث خودت و وارد رابطه بشه اگه اره ترم چتد و اینکه در حد درسی هم ارتباط نداستی

کسی بود مث خودت و وارد رابطه بشه اگه اره ترم چتد و اینکه در حد درسی هم ارتباط نداستی

اصلا با پسرا هیچ ارتباطی نداشتم مسخره ام میکردند بهم میگفتن خر خون و منگول ولی من سرم بکارم بود 

چرا دخترای بودند که از ترم یک سر و گوششون می جنبید و ترم ۴ و ۵ مزدوج میشدند و تا لیسانس طلاق میگرفتند 

عاشق پسرای دانشگاه؟صد هزار سال سیاااااه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2738