2733
2739

دوستان لطفا بیاین بگین که قبل از مامان شدن چه کارهایی رو انجام بدیم تا حسرتش واسمون نمونه؟ یکی از این لحاظ که باردار باشیم و جسمی نتونیم انجام بدیم یکی از لحاظ اینکه با بچه سخته یا حتی کارایی که با همسرمون دوتایی میتونیم انجام بدیم. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.مثلا یه نمونه اش کارای هیجانی مثل بانجی جامپینگ و شهربازی و اینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مسافرت راه دور که تو بارداری نمیشه رف قبلش برو

مثلا من اربعین دو سال پشت سر هم رفتم که ارزو به دل نمونم بعدش باردار شدم

کلاس ملاس اموزشی هنری هر چی میخوای همین الان برو که حداقل تا دو سال کنسله

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

بارداری فقط احتیاط داره از همه لحاظ.

ولی بعد از بچه دار شدن همه چیز بستگی به آگاهی والدین داره در حالت طبیعی والدین باید چندساعت در هفته بچه رو بزارن پیش یه شخص مطمئن مثلا مادربزرگ یا مهد و اون چند ساعت رو با هم خلوت داشته باشن و تفریح برن

من توی حاملگی سینما خیلی رفتم

چون میدونستم با بچه نمیشه فعلا

چون شهر غریبم

کسی نیست بچه م رو بذارم پیشش

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
یه خواب راحت.یه فیلم نگاه کردن.یه خلوت دونفره باشوهرت.بازاررفتن بدون دردسر.یه غذاخوردن راحت‌.بازم بگ ...

اینا که آره ولی کارای روتین منظورم نیس.کارای خاصی که شاید مامانا کمتر انجام بدن