2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفتر خدمات قضایی

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731
2740
عذابم داده جوری که ازش متنفرم ببینمش یه روانی

یه مدت برو پیش پدرومادرت

مثلا چندماه

تا معلوم بشه ماجرا چیه

یوقت میبینی مخصوصا اذیتت میکنه که مهرو ببخشی بری

یا یوقت میبینی تو این مدت بقیه باهاش حرف میزنن و میفهمه اخلاقش درست نیست تغییر میده خودشو

به هر حال زود تصمیم نگیر

من ۴۶ سالمه بارها شده ادم ها رو انداختم دور بعد دیدم به همون محتاجم

اصلا زود درخواست نده  حداقل چندسال قهر و آشتی کن 

طوری که مطمئن بشی درست نمیشه و جای پای محکمی برای زندگی مجردی بعد طلاق داری

یه مدت برو پیش پدرومادرت مثلا چندماه تا معلوم بشه ماجرا چیه یوقت میبینی مخصوصا اذیتت میکنه که مهر ...

جایی نداری برم اربی کسیم بی عرضگی خانواومـسوتستفادهومیکنه

جایی نداری برم اربی کسیم بی عرضگی خانواومـسوتستفادهومیکنه

ببین سن تو کمه تجربه نداری

من وقتی تازه ازدواج کرده بودم تا حتی زمانی که بچه ام ۱۰ سالش بود مثل تو فکر میکردم

اما  الان که پسرم ۱۴ ساله شده دید من فرق کرده

مثلا همین دیروز اندازه نیم ساعت با پسرم بحث کردیم که باید آشپز خانه که دودقیقه هم وقتشو نمیگرفت رو جارو برقی بکشه

چون من عمل جراحی کردم و استراحت مطلق هستم

تازه پسرم واقعا بچه خوبیه 

اما تو لجبازی و دعوا  مردها نمیخوان کم بیارن و ما باید فرصت بدیم و وانمود کنیم مردها عقلشون فهمشون توانشون قدرتشون بیشتره وگرنه  قافیه رو باختیم

باورکن مردها اصلا شبیه زن ها نیستن

مثلا  ما خانم ها وقتی یکی خیلی قوربون صدقه مون بره میگیم میخواد خرمون کنه. ولی مردها برعکس باورمیکنن و آروم میشن

فکر میکنی پدرومادرت خودشون رو زدن به بی خیالی

درحالیکه اگر مادرت سن من رو داشته باشه میدونه خراب کردن زندگی با چندتا جمله هست و ساختنش با یه دنیا تلاش محاله

حوصله تایپ ندارم

برو سراغ ادم های خوشبخت ازشون بپرس تو رفتارهای گوچیک چکار میکنند اون رفتارهایی که مردم نمیبینن اما کلید خوشبختی شونه

زود طلاق نگیر