2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کریرو روروئک وکاسکه بچموگزاشتم فروش بچم دیگه بزرکگترشده

خیلی نوموندن فقط روروئکشواستفاده کردم کمی

رنگشم مدرسه که به دختروپسرم میخوره

خواستی بخری بهم بگو عکسشوبدم ببین

تشک وپرورش وبالشت حتما لازمه روروکم لازمه حوله لیف لباس شماره صفر نگیر شماره یک ودو بگیر وچندتا شلوار جداگانه بگیر براش پوشاک مثلا قابلمه قمقمه بعدا استفاده میشه خرج اضافه هستش بعدا مثل ننو میگیرن صابون وروغن بچه پودر بچه نگیر میگن نازایی میاره کالسکه پتو کلاه دار کلاه 

2740

هر کار می‌کنی فقط لباس کم بخر. من مامانم برای پسرم کلی لباس خرید. خیلی هاشون حتی قبل استفاده اش کوچیک شدن. فقط شانس آوردم از مغازه آشنا گرفته بود. رفتم تعویض کردم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

فقط اباس زیاد نگیر چون بچه سایز عوض میکنه سریع 

سایز صفر و یک و دو از هر کدوم دو سه تا بگیر. 

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
من کریرو روروئک وکاسکه بچموگزاشتم فروش بچم دیگه بزرکگترشده خیلی نوموندن فقط روروئکشواستفاده کردم کم ...

کالسکه روچندمیفروشی ؟میشه عکس بدی من ی بچه ی سال ونیمه دارم والانم ناخواسته باردارم ونزدیکه زایمانمه

کالسکه روچندمیفروشی ؟میشه عکس بدی من ی بچه ی سال ونیمه دارم والانم ناخواسته باردارم ونزدیکه زایمانمه

روروئک خوبه من خودم رورویکشوفقط استفاده کردم کالسکه وکریرش نوعه نومونده خیلی خوب وبادوامه دوتاشوباهم سه تومن خوبه؟؟؟

مارکشم دلیجانه