2737
2739
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 32 پست

باید خودمون از خودمون راضی باشیم

این دنیا هرچی بیشتر نقطه ضعف و ناراحتی داشته باشی بدتره و متاسفانه هیچ کاریشم نمی‌تونیم بکنیم

ببین ده ساله با فکر منفی از خودمون می‌خوابیم الان این مردم بعد ده سال هنوز مارو ندیدن پس چه انتظاری میتونیم داشته باشیم ازشون!؟

می‌دونی مشکل از کجاست؟ باید روی عزت نفس خودمون کار بکنیم

وقتی خودت خودتو باور داشته باشی و دوست بداری دیگه به نظر هیچکی اهمیت نمیدی و اجازه نمیدی کسی هرجور که دلش خواست باهات رفتار کنه

من الان دارم تلاش رو خودم کار بکنم این مردم که راضی بشو نیستن حداقل خودم که خودم اینجوری نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله متاسفانه دانشجو معلمی که عاشقش بودم ولی الان میخوام انصراف بدم من لیاقت این شغلو ندارم نمیتونم ا ...

لطفا قبل از انصراف کار هایی که دوستان گفتند رو انجام بدید،

میدونید اینجا از هر ۱۰ نفری که تاپیک میزنن برای مشکلشون شاید فقط ۱ نفر عمل کنه به چیزی که بهش پیشنهاد میشه،

تاپیک های قبلتون رو هم خوندم

از وقتی که اولین تاپیک رو زدید تا الان اگر برای حل مشکلتون اقدامی میکردید الان اوضاع بهتر بود،

میشه ازتون بخوام تا آخر فصل بهار،دوره های روانشناسی اعتماد به نفس رو شرکت کنید؟یا به مشاور مراجعه کنید یا کتاب در این باره بخونید و شاداب باشید و ...؟

لطفا وقتی انجامش دادید همه ی ماهایی که بهتون راهکار دادیم رو تگ کنید.

این خبر که انجامش دادید عمیقاً خوشحالم میکنه

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱