2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از تنهایی با کسایی ک تو لیست  دوستانم بود و نمیدونم اصلا چرا به هم درخواست داده بودیم پیام میدادم😂😂😂😂😂😂😂

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

😁👍🏻

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   

خیلی کارشون زشت بود حتی به احترام این همه کاربر، نکردن یه خبری چیزی بدن بگن چند روز قراره سایت تعطیل بشه، واسه تبلیغ که خوب میتونن حتی تو قسمت اعلان تبلیغ بفرستن!!! 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740

به ایلدا پیام دادم که برا تو هم سایت خرابه؟

خو اخه اسکووول مگه با تو مشکل شخصی داره ک فقط برا تو خراب باشه😂😂😂😆

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
خیلی کارشون زشت بود حتی به احترام این همه کاربر، نکردن یه خبری چیزی بدن بگن چند روز قراره سایت تعطیل ...

بهتره جو سایت اروم شد اگه ادامه میدادن مطمعنن اخرش از بالا سایتو منحل میکردن

خیلی کارشون زشت بود حتی به احترام این همه کاربر، نکردن یه خبری چیزی بدن بگن چند روز قراره سایت تعطیل ...

دقیقا

با شمل موافقم

چیزی به اسم احترام به مشتری،( کاربر) اینجا تعریف نشده

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤