2737
2739

من!! البته بعد عروسی نتونستم به این رژیم پایبند باشم همش معده درد داشتم و باید غذا میخوردم 

یه قرص هست به اسم رافولیت ..گروه ویتامین ب رو تو خودش جا داده و عالیهههه

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گرفتم تابستون پارسال ۱۲ کیلو هم کردم تو سه ماه راضی ام بودم امسال هم دوباره میخوام بگیرم 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
2731
من!! البته بعد عروسی نتونستم به این رژیم پایبند باشم همش معده درد داشتم و باید غذا میخوردم  یه ...

چند کالری چند وقت؟

انجام کار های کافی نتی❤ طراحی لوگو، بنر، تراکت و انجام تایپ صفحات بالا🌸

من روزی ۱۳۰۰ تا کالری میخوردم جمعه ها هم استراحت بودم تا میتونستم میخوردم که دوباره از شنبه به بدنم شوک وارد شه استپ وزنی نگیرم 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
2740
من روزی ۱۳۰۰ تا کالری میخوردم جمعه ها هم استراحت بودم تا میتونستم میخوردم که دوباره از شنبه به بدنم ...

چقد کم کردی چه مدت

من گرفتم تابستون پارسال ۱۲ کیلو هم کردم تو سه ماه راضی ام بودم امسال هم دوباره میخوام بگیرم 

چند کالری میخوردی روزانه

چجوری ماهی ۴ کیلو کم میشید😐

۱۳۰۰ کالری البته میگم اگه میخوایی مداوم رژیم بگیری بدن اشتپ میکنه باید یه رد در هفته رو استراحت بدی& ...

من روزانه ۴۰۰ ۵۰۰ کالری میخورم الان ۱۲ روز شده

جمعه ها هم آزادم هر چی دلم بخواد میخورم

ولی ترازو ندارم ببینم کم شدم یا نه

چند کالری میخوردی روزانه چجوری ماهی ۴ کیلو کم میشید😐

۱۳۰۰ کالری اگه میخوایی بدن استپ وزنی نکنه حتما یه روز در هفته رو استراحت بدی حله