2737
2739

دارم سیسمونی میخرم 

کمک کنید بهم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایز صفر و یک رو زیاد نخر، چون اگر بچه درشت باشه نهایتا یکماه استفادهمیشه

چند دست بگیرم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
2728

سرهمی زیاد نخر حتما ببین بچت تو چه ماهی بدنیا میاد مناسب فصل لباس بخر من بچم اردیبهشت بود ولی یه کیسه خواب گرفتم توش پشم شیشه داشت کلا یه بار استفاده کردم  خلاصه زیاد لباس نخر دو دست یاسه دست کافیه بچه زود بزرگ میشه وقت نمیکنی بپوشونی 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

اگ اتاق خواب جدا واس بچه داری همه چی بخر.اگ نداری ک هیچی.

ما فقط یه دست رختخواب و چن تیکه لباس و اسباب بازی و تشت و لگن و پستونک و شامپو حوله وساک و پوشک خریدیم با یه کمد.یادش بخیر چقد ذوق داشتم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2740

کالسکه جنس خوب و سبک بگیر

لباس من برند کوکالو خریدم ۰ تا ۳ ماهش دقیق تا سه ماهگی استفاده کردم عالی بود خراب هم نشدن یه بچه ی دیگه بزرگ‌میکرد

حداقل سه دست بگیر

با توجه به جایی که مستاجری یا صاحبخونه سرویس خواب بگیر

دو دست رختخواب بگیر

یه تو خونه ای 

یه جمع و جور و شیک واسه مهمونی

من از کریر خیلی استفاده کردم دقیق تا ۳_4ماهگی دائم توش بود

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
اگ اتاق خواب جدا واس بچه داری همه چی بخر.اگ نداری ک هیچی. ما فقط یه دست رختخواب و چن تیکه لباس و اس ...

دقیقا، بعد اون نوزاد  و نوجوان ها خیلی خوب نیست، بعد از چند سال استفاده هم خودت خسته میشی هم اون جنس کهنه میشه  هم بچه ها که بزرگتر میشن سلیقه شون خیلیمتفاوت تر از ما میشه و معمولا می خوان  که مدل دیگه ای براشون تهیه بشه، من تو فامیل دیدم نهایتا تا هفت یا هشت سالگی ازش استفاده میکنن، پس پول بیشتر برای نوزاد نوجوان نده و همون مدل کودک بگیر، تازه اگر مالک خونه هستی و جاش رو داری