2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ان شاءالله بهترمیشن اب بازی ، شنا برای بیش فعالی خیلییی خوب ، حتماشناببرید

ممنون عزیزم ،راستش گفتن ژیمناستیک خیلی خوبه براش ولی فایده نداشت ،۶ ماهه زیر نظر دکتره ولی خیلی پرخاشگر از قبل شده 🥲

2728
دکتر علیشاهی .. البته خودم هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن . اگه تونستی حضوری برو‌

میگن فقط قرص میده تا بچه بخوابه،پسرم ۸ سالشه زیر نظر دکتر غدیر محمد حسینی قرص ریتالین و اریزوور میخوره ولی خیلی بدتر از  قبل شده ،گفتم دکترشو عوض کنم

میگن فقط قرص میده تا بچه بخوابه،پسرم ۸ سالشه زیر نظر دکتر غدیر محمد حسینی قرص ریتالین و اریزوور میخو ...

تغذیه خیلیبی مهم، نگهدارنده، فست فود، پنیرپیتزا

شامش بایدزودبخوره

طبیعت ببرید، انرژیش تخلیه بشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2740
تغذیه خیلیبی مهم، نگهدارنده، فست فود، پنیرپیتزا شامش بایدزودبخوره طبیعت ببرید، انرژیش تخلیه بشه

والا هیچ جوره انرژیش تخلیه نمیشه ماشالا ،اون روز ساعت ۴ بردمش پارک ترامپولین دوچرخه سواری قلعه بادی ،۸ آوردمش خونه ۱۰ دقیقه نشسته بعد وایساد غر زدن ک حوصلم سررفته ،واقعا کلافه شدم تکالیفش رو هم همیشه با گریه مینویسه و از پرخاشگری هاش هم نگم دیگه🥲

والا هیچ جوره انرژیش تخلیه نمیشه ماشالا ،اون روز ساعت ۴ بردمش پارک ترامپولین دوچرخه سواری قلعه بادی ...

اب بازی آرامش میده وخسته میشن

بایدکمکش کنی تاانرژیش توبچگی تخلیه بشه، بزرگ شد، سربه راه بشه

هرکاری میتونی بکن براش

اب بازی، خاک بازی، نقاشی انرژی وهیجانهای منفیشون تخلیه میکنه

اصلا مدادبگیره دستش وفقط خط خطی کنه

بازم میگم مهمترین اصل تغذیه اش

اب بازی آرامش میده وخسته میشن بایدکمکش کنی تاانرژیش توبچگی تخلیه بشه، بزرگ شد، سربه راه بشه هرکاری ...

ممنون از راهنماییت عزیزم ،آره خودم هم وقت کم میزارم براش اخه یه دختر ۱۳ ساله هم دارم ک تو این دوره زمونه باید مرتب حواسم بهش باشه 

ممنون از راهنماییت عزیزم ،آره خودم هم وقت کم میزارم براش اخه یه دختر ۱۳ ساله هم دارم ک تو این دوره ز ...

بله دخترت هم سنش حساس

ان شاءالله نامداروخوشنام باشن فرزندانتون

[QUOTE=335672168]میگن فقط قرص میده تا بچه بخوابه،پسرم ۸ سالشه زیر نظر دکتر غدیر محمد حسینی قرص ریتالین و اریزوور میخو ...[/QUOTE

من ۱۲ سال پیش از بندرعباس اومدم پسرمو اوردم پیشش . دکتر اونحا رسپریدون داده بود ولی علیشاهی گفت نیاز نیست با یک جلسه مشاوره و رفتار درمانی تقریبا بهتر شد .

[QUOTE=335672168]میگن فقط قرص میده تا بچه بخوابه،پسرم ۸ سالشه زیر نظر دکتر غدیر محمد حسینی قرص ریتال ...

خدا رو شکر ک گل پسرتون بهتر شده ،الان چه جوریه ؟آروم تر از قبل شده؟دیکه قرص بهش نمیدین ؟