2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی به آدمش داره مثلا من شوهرم اگه منم قهر کنم یروز بهش کم محلی کنم خودش میاد سمتم ولی اگه ده روز برم سمتش و معذرت خواهی کنم عمرا اگه آشتی کنه 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
2740
اون شخص شوهرته ؟

نامزد

عقد نیستیم

3 ساله باهمیم

هر مشکلی پیش بیاد خیلی بزرگش میکنه درحالی ک اگه خودش اشتباهی کنه قبول نمیکنه

دیشب ازش معذرت خواهی کردم گفتم خب ببخشید میگه بخشش کار خداست😐

بخدا کار انقد بدی نکردممم🥺

الان مشکلاتش زیادن همه جوره هم تحت فشاره واسه همین میگم بتز من پیشقدم شم... 

نامزد عقد نیستیم 3 ساله باهمیم هر مشکلی پیش بیاد خیلی بزرگش میکنه درحالی ک اگه خودش اشتباهی کنه ق ...

خب اینجور ک معلومه تو بیشتر دوسش داری تا اون،حالااشتباهت اینجاست ک ابراز پشیمانی کردی زودی اول ازش حرف بکش مثلا بگو تو از کجای کار من بدت اومده چرا بدت میاد سعی میکنم همون رفتاری رو بکنم که تومیخوای نه اینکه معذرت خواهی کنی دقیقا مثل خودش که زیر بار اشتباهش نمیره اون بلده چ کنع ولی شما نع،بعدش هم اینکه زندگی خیلی پستی و بلندی داره نباید چیزای کوچیکو اینقدر بزرگش کرد،تا خود آدم و غرورش خورد نشه اون آدم بزرگ نمیشه 

خب اینجور ک معلومه تو بیشتر دوسش داری تا اون،حالااشتباهت اینجاست ک ابراز پشیمانی کردی زودی اول ازش ح ...

بله متاسفانه حس من بیشتره و اون مغرور تر

یه صحبتی هفته پیش پیش اومد که از نظر من مهم نبود و چون اون مشکلات زیادی داشت ترجیح دادم بهش فعلا نگم دیشب پرسید بهش گفتم

حالا میگه باهام صادق نیستی.... درحالی که واقعا من چنین قصدی نداشتم

بله متاسفانه حس من بیشتره و اون مغرور تر یه صحبتی هفته پیش پیش اومد که از نظر من مهم نبود و چون اون ...

اوووووهههه تازه دروغی هم نگفتی اینکه چیزی نیس، یه چند روز زمان نیاز داره تا بخودش بیاد اشتی میکنه نگران نباش،ولی از این به بعد حواست باشه خودتو خار نکن بذار بفهمه مهمی