2733
2739
عنوان

رفع سلولیت

69 بازدید | 10 پست

کسی هست که سلولیت داشته و خوب شده؟ 

چیکار کردید که خوب شد

من هیکلم اسکینیه ورزشم میکنم کوهم میرم ولی تازگیا دیدم قسمت رونم زیر باسنم سلولیت دارم خیل ناراحتم هرکسی کاری کرده که خوب شده لطفأ به من راهش و بگه مرسی 

من از سلولیت همیشه متنفرم بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی هست؟ لیزره؟ هزینش چجوریه؟ چند جلسه ایه؟ عوارض نداره؟

باید از مراکز زیبایی و دکترای رژیم درمانی و لاغری بپرسی . هزینه اش هم خیلی نبست. ‌

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
مرسی عزیزم

من پاهام داشت بدجورررررر جدیدا ماساژور فقط برای پاها خریدم یکسری صبح یکسری عصر میشینم پاهامو میزارم داخلش باورم نمیشه در عرض ۴روز همشو برد پاهام صاف و خوشگل شده خواستم بگم با ماساژور چند روز پشت هم زدن رفع میشه عالیه حتی رگ پاهام زده بودن بیرون خونمردگی اونا هم رفت

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
 من پاهام داشت بدجورررررر جدیدا ماساژور فقط برای پاها خریدم یکسری صبح یکسری عصر میشینم پاهامو م ...

وای چه خوب! ماساژور برقی؟ یا از این دستیا میشه بگی چه شملیه و از کجا خریدی؟ 

2738
وای چه خوب! ماساژور برقی؟ یا از این دستیا میشه بگی چه شملیه و از کجا خریدی؟ 

با دستیها سخته اما اون فقط برای پا هست ک میشینی رو صندلی و دستگاه ماساژور پا جلو پاهات قرار میگیره پاهات میزاری داخلش خودش هماهنگ ماساژ میکنه از ماساژور فروشها خریدیم. 

سرچ کن گوگل 

ماساژور پا بست رست مدل RK-858A

• توان مصرفی 90

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒