2733
2734
عنوان

پریود قهوه ای نشونه چیه؟

121 بازدید | 21 پست

روز ۶ ام پریودمه، کلا قهوه ای بود و اصلا قرمز نشد!

تاخیرم نداشتم

شبیه خون ریزی و جریان دار هم نبود، ولی از لکه هم بیشتر بود. و اینکه به هیچ وجه درد پریود نداشتم😐

کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟

تو که آخر گره رو وا میکنی امام رضا...پس چرا امروز و فردا میکنی امام رضا؟🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرد شدن طبع رحم . منم یکی دوباربرام پیش اومده گرمی زیاد بخور تا بار بعد درست میشه

چرا سرد میشه؟ من خیلی رعایت میکنم

ممنون عزیزم

2740
طبع سردبدن حمام رفتن زمان پری سردی خوردن زمان پری کاچی بخور روغن سیاهدانه بمال به شکمت وببند، شب ...

ممنونم عزیزم

چرا سرد میشه؟ من خیلی رعایت میکنم ممنون عزیزم

بدنه دیگه پیش میاد . این فصل خودش یکم بدن قاطی میکنه معمولا . حالا هم سمت شما نمیدونم سمت ما یه روز باده یه روز بارون هوا یهو بهاره یهو پاییز میشه . محیط بالاخره موثره روی بدن . کلا به این که چرا پیش اومد نمیشه فکر کرد به این که چه طور درمان بشه بیشتر میشه کار کرد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بدنه دیگه پیش میاد . این فصل خودش یکم بدن قاطی میکنه معمولا . حالا هم سمت شما نمیدونم سمت ما یه روز ...

اره درسته، هوای اینجا هم همینطوره دقیقا

ممنون از راهنماییت عزیزم

عفونت(منم اینجوری شدم) ولی قطعی نمیشه گفت

زود به زود جاتو عوض کن هم شلوارتو هم ن.و.ا.ر

نباید بزاری بدنت خیس بمونه حتما حتما همیشه خشک نگهش دار فقط همین دیگه خودش درست میشه

بدنه دیگه پیش میاد . این فصل خودش یکم بدن قاطی میکنه معمولا . حالا هم سمت شما نمیدونم سمت ما یه روز ...

آره مال من همش بخاطر محیط به تاخیر نیفته ولی نباید رنگ خون عوض شه

اگه اول پریود قهوه ای بود یعنی خون موندس ولی بعدش فک کنم از رحم باشه که رعایت شه خودش درست میشه🙃