2733
2734
عنوان

تورو خدا من یه مشکلی با بچم دارم راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 34 پست
تقریبا ۳ سالگی شروع کرد بردش تا پیش دبستانی اکی شده بود  بله اونم از لحاظ ذهنی مشکلی نداشت فقط ...

خب سه سالگی خیلی نتیجه بهتری میگیره دختر من هشت سالشه من دیر متوجه شدم میگن تو سن های بالاتر مشکل کاملا از بین نمیره من خیلی ناراحتم کلا احساس میکنم نمیتونم به زندگیم ادامه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا ۳ سالگی شروع کرد بردش تا پیش دبستانی اکی شده بود  بله اونم از لحاظ ذهنی مشکلی نداشت فقط ...

از لحاظ گفتاری اوکی بود؟ تاخیر حرکتی داشت؟

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2731
نه اتفاقا بچه روشنیه از نظر ذهنی فقط الان بردمش کار درمانی ارزیابی‌ش کرده میگه ارثیه و هماهنگی چشم و ...

من بچمو جایی نبردم پیگیر بشم خودمم فکرنمیکنم مشکل خاصی باشه چون ذهنش وهوشش خوبه سنجش کلاس اولم رفته نگفتن مشکل داره پیش دبستانی هم میره معلمش تذکری نداده اما کلا بی خیاله یعنی میخواد یه کفش بپوشه شاید یه ربع طول بده یجورایی همه کاراش جز بازی کردنش از روی ارامش وخونسردیه که اینم ارث باباشه ادم عجولی عین من نیست شاید بچه شماهم عین پسرمنه مشکل نداره فقط کاراشونو با صبروخونسردی انجام میدن

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 

نه گفتارش دیر بود نه تاخیر حرکتی داشت همه چیش عالی و به موقع الان هم درکش خوبه از نظر اجتماعی هم عالیه توی دوست یابی و اینا خوبه شاده فقط آروم راه می‌ره موقع نوشتن آروم می‌نویسه از آرومی زیاد کم کم شل میشه کلا باباشم حرکاتش کنده بنظرم

من بچمو جایی نبردم پیگیر بشم خودمم فکرنمیکنم مشکل خاصی باشه چون ذهنش وهوشش خوبه سنجش کلاس اولم رفته ...

شهرزادم سنجش و عالی قبول شد معلم پیش هم ازش راضی بود و کلاس اول واسه مشق نوشتن خیلی اذیت شدم بازم معلم مشکل نداشت باهاش می‌گفت همین که گیراییش خوبه اوکیه ولی معلم کلاس دومش حساس شد بهم گفت حتما ورزش و کاردرمانی ببرش

شهرزادم سنجش و عالی قبول شد معلم پیش هم ازش راضی بود و کلاس اول واسه مشق نوشتن خیلی اذیت شدم بازم مع ...

نمیدونم بخدا بچه من هنوز پیش میره شاید اونم به سن دختر شما برسه اینو بگن اما فکرکنم با همین تمرین کردنای توی خونه بتونیم درستشون کنیم شاید معلمشم زیادی حساسه 

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
2738
شهرزادم سنجش و عالی قبول شد معلم پیش هم ازش راضی بود و کلاس اول واسه مشق نوشتن خیلی اذیت شدم بازم مع ...

کلا باباشم من همیشه با کندیش مشکل دارم ولی حس میکنم واسه دخترم بیشتره فقط نمیدونم عایا کار در مانی توی این سن و سال می‌تونه تاثیر بذاره یا نه در اوج نا امیدی هستم

خب سه سالگی خیلی نتیجه بهتری میگیره دختر من هشت سالشه من دیر متوجه شدم میگن تو سن های بالاتر مشکل کا ...

چرا عزیزم مشکل شما هم حل میشه اما زمان میبره باید وقت و پول و اگاهی خرج دخترت بکنی بهت قول میدهم خوب میشه 

یک کم خیلی کم تو گفتارش انگار شل حرف میزد ولی پدرش دکتر گفتار درمان بود و برای گفتار روش کار میکرد 

اما حرکتی ببخشید خدا مرا ببخشد مثل ادمهای دست و پا چلفتی بود زمین میخورد سریع نمی توانست یک کاری را انجام بدهد اما خوب شد یک کمی هم چاق بود لاغرش کردن 

خلاصه بگم این مدر و نادر یا پول و اگاهی و حوصله این بچه را کوبیدند یکی دیگه ساختند 

حالا هم نوجوان و پسره فنی حرفه ای میره و کارهای فنی را یاد گرفته 

البته یک دوره هم ارایشگری رفته پارسال فرستادندش شاگری در یک مغازه پسرم میگفت مامان کارش خوب بود از ته دل خوشحال شدم

یک کم خیلی کم تو گفتارش انگار شل حرف میزد ولی پدرش دکتر گفتار درمان بود و برای گفتار روش کار میکرد&n ...

خداحفظش کنه عزیزم. 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
چرا عزیزم مشکل شما هم حل میشه اما زمان میبره باید وقت و پول و اگاهی خرج دخترت بکنی بهت قول میدهم خوب ...

من وقت دارم چون شاغل که نیستم از نظر مالی هم فعلا مشکلی نیست خدارو شکر فقط مدام میترسم دیر شده باشه یه اینکه دیگه روش تاثیر نذاره الان سه روز در هفته میبرم کار در مانی سه روز بنیاد بازی های حرکتی چون همشون حالت بازی و ورزش خودشم دوست داره ولی نگرانیم سر جاشه