2737
2739
عنوان

هشت ماهه باردارم خواهرام یکبار نیومدن کمکی چیزی

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 37 پست
قبل استراحت مطلق تو ویار ها سرکار میرفتم عزیزجان

دیگه بچه دوم ک اصلا توقع کمک نداشته باش. ب شوهرت بگو همون چولی ک تو حاملگی رفتم دراوردم ، هفته ایی ی کمکی بیاره خونه زندگیتو تمیز کنه بره

از سرکار رفتنی ب این وضعیت افتادی دیگه بگو خود اقا جور بکشه با همون پولا کمکی بیاره برات

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
خب رک بهش بگو‌من در توانم نیست لطفاً دخترت رو‌نفرست!!

والا گفتم بازم دخترش سراز خود بلند میشه موقعی که سرویس میاد دم خونه ما با دخترم پیاده میشه 

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه بچه دوم ک اصلا توقع کمک نداشته باش. ب شوهرت بگو همون چولی ک تو حاملگی رفتم دراوردم ، هفته ایی ی ...

انگار دعوا داریا لطفا کامنت نزار حس میکنم اصل قضیه را نمیگیری

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
2731
حق تماممممم دقیقا اونقدر توان دارین تو حاملگی برید سرکار درامد کسب کنن و کمک خرج اقا باشن ولی نوبت ...

حالا استاترو کار ندارم ولی همین کارارو میکنن همین توقعات رو دارن که شوهراشون از خانواده زنشون انتظارات بیجا دارن 

الان استاتر چرا به شوهرش نمیگه زنگ بزن مامانت یا خواهرت بیان اینجا بمونن کمک من؟  

عزیزم منم باردارم ولی اصلا توقعی از هیچکس ندارم  حتی همسرم کمکم میکنه هزار بار تشکر میکنم  ...

منم توقع نداشتم اما وقتی دیدم در مقابل کم توقعی من اونا هرروز متوقع و بی درک تر میشن حالم بهم میخوره ازشون یعنی میاد سر بزنه هم خودش و بچه هاش میان تمام خونه را میریزن بهم بعد میرن

منم توقع نداشتم اما وقتی دیدم در مقابل کم توقعی من اونا هرروز متوقع و بی درک تر میشن حالم بهم میخوره ...

ببخشید من خواهرندارم و کسی نزدیکم نیست که باعث این رفتارا بشه شاید نتونستم درکتون کنم حق باشماس

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده
حالا استاترو کار ندارم ولی همین کارارو میکنن همین توقعات رو دارن که شوهراشون از خانواده زنشون انتظار ...

برای خانواده همسر من ن کاری میکنم ن انتظاری دارم اما خواهرای خودم انتظار کمک دارن اما کمکی نمیکنن دقت کرده باشید اسم مادرم نیاوردم چون نمیاد اگرم بیاد نمیزاره بلند بشم همین خواهرم وضعیت منو کامل می‌دونه اما وقتی میاد سر بزنه انگار اومده هتل بچه هاشم هرکدوم یجان یکی درحال ریخت و پاس اتاق ها یکی هم بوربور رو مبل و تخت واقعا نمیفهمه؟ تا ده بار نگی متوجه نیست 

یکبارش که بچش اومد جیش کرد هرهرمیخندید

2740
برای خانواده همسر من ن کاری میکنم ن انتظاری دارم اما خواهرای خودم انتظار کمک دارن اما کمکی نمیکنن دق ...

عزیزم اگه مستقیم نمیتونی بگی به مادرت بگو 

زنگ بزن بگو مامان امروز کلی درد کشیدم اذیت شدم گفت چرا بگو فلانی با بچه هاش اینجا بودن هفته ای چندبار میان کل خونه رو بهم میریزن میرن من باید تمیز کنم با این وضعم   بعد دیگه مادرت بهشون میگه نیان 

عزیزم اگه مستقیم نمیتونی بگی به مادرت بگو  زنگ بزن بگو مامان امروز کلی درد کشیدم اذیت شدم گفت ...

مادرم ده بار بهش گفته اونم به بهانه سرزدن میاد بدتر باعث عذابه یعنی حاضرم اصلا نیاد ده بار گفتم بچتو ببر جیش بکنه یوقت نریزه رو فرش تازه دادم قالیشویی آخرشم اونقدر رفت تو گوشی و بی محلی درآورد که جیش کرد تو خونه دخترشم هرچی میگم نمیتونم اعصابم بهم می‌ریزه باز میاد بازی و جیغ دیگه داد زدم سرش بازم پرو پرو از سرویس با دخترم پیاده میشه

باور کنید بقیه مسئول بارداری شماها نیستن  شاغلی برای خودت هستی حقوقتو به اونا نمیدی که  ...

بوس به کلت😘ماچ به دهنت😜بخداحرف دله منوزدی...من سقط کردم کسی نیومدونخواستم بیاد،،هرسال خونه تکونی میکنم کسی رونمیخوام بیاد،،زایمان کردم اومدن دستشون دردنکنه ولی نمیومدن ناراحت نمیشدم،،کل حاملگیم تنهاکاراموکردم توقع نداشتم کسی بیاد خیلیم راحتم وخداشاهده برای کمک به همه میرم درهرصورت وحالی که باشم میرم کمکشون،، ولی یکی ازخواهرام کلاتوقع داره مهمونی میده بری کمک حامله اس بری کمک سقط کرده بری کمک اصلا اخلاقشودوست ندارم ...نمیتونی مهمونی نده به ماچه اگرم حامله ای ازمنکه نیست به اون شوهرگردن کلفتت بگوگلی که کاشته روجمع کنه🤐

بوس به کلت😘ماچ به دهنت😜بخداحرف دله منوزدی...من سقط کردم کسی نیومدونخواستم بیاد،،هرسال خونه تکونی م ...

قربونت😁😘

من خودم دوتا بارداری داشتم اولی ۵ ماه کامل ویار داشتم شاغل هم بودم دومی ویارم کم بود ولی کارم زیاد زود دنیا اومد از هیچ کسسسسسسس توقع نداشتم حتی سر سه روز از خونه مامانم برمیگشتم خونه به کارام می رسیدم اینجوری واقعا راحت بودم تمام انتظاراتم هم از شوهرم بود 

حالا مشکل استاتر اینه خواهراش میان میریزن میرن خودش باید جمع کنه