2737
2739

شوهر من کارگروه قنادی هست خرج وام بدهی اجاره خونه بچه کوچک و..داریم چندساله خانواده من برای عید میان شیرینی میبرن میگن بعدا پول می‌دیم صاحب مادرشوهرمم می‌زنن پای حساب ما کم می‌کنه بعدم نمیدن مثلا اگر پاییز کشاورزیشون خوب بشه شاید ی مقدار بگن ک میگن هم سهم تو هست و هم فلان هم پول اونو خب ما الان گرفتاریم ..قبل عیدی بشوعرم گفتم اصلا اگر کسی زنگ زد بگو صاحب کارم دیگه نسیه نمی‌ده میگه کارت بکشین گف باشه بعددورز بعد رفته زنگ زده ب خانواده خودش و خانواده من که براتون شیرینی میارم🫤برا عیدی برد اونام هیچکدوم هزارتومنم ندادن

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

مادرم بمن گف من گفتم دیگه نمیدن اونم گفت باشه بعد شوهرم مث روانیا رفته زنگ زده ب خانواده خودش و مادر من

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدبشه درس عبرت دگه مجانی نده 

نمیشه بخدا دیگه کلافم گف مادرم گفت برسی اینجا پولتو میدم کو؟

خیلی ناراحتم

2728
نمیشه بخدا دیگه کلافم گف مادرم گفت برسی اینجا پولتو میدم کو؟ خیلی ناراحتم

شماهمینوبگو که یکماه گذشته شیریناخوردن چراپولشوندادن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738
خودت بگو به خانوادت  اگه رووت میشه  اگه خودتم رووت نمیشه اون بنده خدا شوهرتون تحت ...

من همون تو عید ب خواهرم گفتم خواهرمو ب مادرپدرم گف اونا گفتن باشه پول گیرمون میاد می‌دیم ولی دروغه اصلا پول ما براشون اولیت نیس شوهرمک ب مادرش گف اونم گفت باشه ولی کو

والا حق داری ناراحت باشید ،حداقل به گوششون برسون که پول این شیرینی ها رو ازحقوق شوهرت کم میکنند ،بگو ...

بخدا گفتیم خانواده شوهرم ک از خداشونه از شوهرم بکنن مخصوصا خواهرشوهرم

عزیزم مشکل از همسرتونه اصلا بگهشسرینی و ک نسیه نمیدن حالا بگو بیان خودشون ببرن مهم اینجاس ک خودشون بیان اگه خواستن تو مغازه دیگه مجبورا کارت بکشن تنها لطفی ک همسر شما میتونه انجام بده اینه ک ی تخفیف براشون بگیره 

بخدا گفتیم خانواده شوهرم ک از خداشونه از شوهرم بکنن مخصوصا خواهرشوهرم

بهتره. شوهرت و توجیه کنی که کار سختیه ،منم شوهرم هر سال کلی گوشت و میوه و شیرینی برای خانوادش میخره،کاری نمیتونم بکنم

عزیزم مشکل از همسرتونه اصلا بگهشسرینی و ک نسیه نمیدن حالا بگو بیان خودشون ببرن مهم اینجاس ک خودشون ب ...

الان دیگه کاری از دستم بر نمیاد اومدن بردن خانواده خودم می‌دونم بلاخره ی روزی میدن هرچند دیر اما خانواده شوهرم نه مادرشوعرمم ک اصلا براش مهم نیست و بشدت بدحسابه باید ب خواعرشوهرم بگه چون حساب کتاب پول های مادرشوهرم دست اونه اونم ارزوشه از شوهرم پول بکنن ادعای زرنگیش میشه

الان دیگه کاری از دستم بر نمیاد اومدن بردن خانواده خودم می‌دونم بلاخره ی روزی میدن هرچند دیر اما خان ...

مال مردم خوردن ک زرنگی نیس عزیزم شعورشون خیلی کمه همسرتون بشون بگه ک پول شیرینی رو حساب کنید چون صاحب کارم هر روز بم میگه والا من زورم اومد