2737
2739
عنوان

اینبار من از خاستگار سمی بگم ببینید حق دارم ناراحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2517 بازدید | 60 پست

استارتر دمت گرم که وسط حرفاش  زدی تو دهنش با اون مادر دخالت کنش

یاد یکی از خواستگارم افتادم

مرتیکه پول و خونه و ماشین که نداشت

شغل درست و حسابی و درآمدم نداشت

اعتقادی به مهریه عروسی گرفتن طلا خریدنو خلاصه هیچی  نداشت

گفت برای خرید حلقه باید 20 میلیون وام بگیرم که وامش هم به گفته ی خودش جور نشد

مرتیکه میخواست حلقه رو هم خودم بخرم

حالا من هم خونه داشتم هم ماشین و هم جهیزیه کامل و هم ظاهر مناسب

قدشم یادم رفت بگم تا سرشونه هام بود  

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
دوباره زنگ زد بده بابات حسابی جوابشو بده پسره بی تربیت

بخدا تو این هفته این دومین نفر بودا.شنبه هم ی خانمی زنگ زد .اولین حرفش کارم و حقوقم بود.ک مادرم گفت خانم ب شما چه.بعد گفت دخترتون حجاب داره؟ مادرم گفت نه.

ببین زنه داشت خودشو میکشت ک وای مگه میشه.پسره من خلبانه.پسر من حاجیه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر دمت گرم که وسط حرفاش  زدی تو دهنش با اون مادر دخالت کنش  یاد یکی از خواستگارم افت ...

واییی . بهش میگفتی حامله میشی؟

این پسره نمایشگاه ماشین داشت .من بین حرفام بهش گفتم که پدرم کلا مخالف بود چون شغلتون دلالیه(البته جسارت نشه.چون پررو بود اینطوری گفتم

همین پسرا چهار تا دختر خانم ضعیف العقل پیدا میشن  بهشون پر و بال میدن  ایناهم جوگیر ...

خیلی تیکه بارش کردم.گفتم مادرتون گفتن خیلی سخت پسندین . سخت پسند نیستی . اذیت کنی

2728
واییی . بهش میگفتی حامله میشی؟ این پسره نمایشگاه ماشین داشت .من بین حرفام بهش گفتم که پدرم کلا مخال ...

ایولله

خوب حالشو گرفتی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740
تازه مادرش میگفت دخترم سخت نگیر شما 30 سالته . گفتم خب ک چی؟

سخت نگیر سی سالته؟؟ینی چی ینی دیگه خواستگار نمیاد؟😹😹خدا خدا خدااا😹😹😹اینا تا سه مدت سوژه تون میشن😹😹

خدا در همین نزدیکی ست

من که بودم یه مدت اسکلش میکردم میگفتم اشکال نداره منم عروسی و آتلیه نمی‌خوام فقط خودت مهمی بعد دکمشو میزدم 

این جور آدمای پررو رو باید همین کار کرد

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

منم یه خواستگار داشتم ۳ بار اومدن خواستگاری ولی یه شاخه کل هم از دم پارک خونشون نکندن بیارن جلسه سوم فهمیدم دروغ گفتن باباش کلا بیکار بود پسره خرجشون رو میداد، جلسه سوم هم گفت من پول حتی یه حلقه هم ندارم. انتظار داشت ما خودمون هم واسه اون هم واسه خودم حلقه بگیرم جهازم بدیم اخرم بگیم بفرمایید تویکی از واحدای خونه بابام بشینیم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم