2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم عمر دست خداست.عفونت هم درمان داره.لطفا ناامید نشو اگه این دکتر نتونست برات کاری کنه حتما دکترو ...

باید عضوی ک باعثش شده قط شه و منم پول خارج رفتن ندارم پول بستری ام ندارم کسی میدونه عفونت چند وقته ادم میکشه؟

عفونتم با بستری ام درمان نمیشه  باید منشاشو قط کنن ک من نمیزارم

خب اون عضو چیه چرا نمیزاری

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
باید عضوی ک باعثش شده قط شه و منم پول خارج رفتن ندارم پول بستری ام ندارم کسی میدونه عفونت چند وقته&n ...

برین تحت پوشش کمیته یا بهزیستی .بیمارستان دولتی هم کم میگیرن.ولی اینکه تو خونه قرص بخورین و بخوابین منطقی نیست.نباید از رحمت خدا ناامید شد

2738

عفونت فک نکنم سریع بکشه یکی از هم محلی های ما ی مدت بستری بود بعد حالام تو خونه افتاده نمیتونه حرکت کنه اصلا

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
باید عضوی ک باعثش شده قط شه و منم پول خارج رفتن ندارم پول بستری ام ندارم کسی میدونه عفونت چند وقته&n ...

متاهلی یا مجرد

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

این چه حرفیه دختر، دور از جونت باشه، مشکلت حتما یه راه حلی داره، ناامید نشو و از خدا بخواه که راهشو بهت نشون بده برای اون هیچ‌کار نشد نداره، شاید ما ها راه حل پیدا نکنیم ولی قطعا اون می‌دونه بهتر از من و شما و پزشک و... پس ناامید نباش، درست میشه 

مجرد

هزینه جراحیت چند شد

خانواده ت چی میگن یعنی براشون مهم نیست؟؟؟

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .