2733
2734

یکی لطفا بهم یه راه حل بهم بده

خودم الان میرم وقتی اومدم میخونم چی نوشتید

اگه کسی تاحالا حالتی مشابه من داشته لطفا کمکم کنه

ذکر های عادی خیلی جواب نمیدن ، نمیدونم چیکار کنم

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

حرز امام جواد

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خدا چشم زخم جدی بگیرین خواهر من تو زندگیش همیشه چشم دنبالش بود و همیشه وسایلای خونش و ماشینشون خراب میشد و آخرشم دخترش چشم خورد و از دست رفت خدا سرهیچکس نیاره و خودتون و بچه هاتون سالم باشید همیشه ولی چشم زخم خیلی بده و حرز امام جواد خیلی خوبه برای در امان بودن از چشم زخم

به خدا چشم زخم جدی بگیرین خواهر من تو زندگیش همیشه چشم دنبالش بود و همیشه وسایلای خونش و ماشینشون خر ...

😔 متاسفانه

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️