2733
2734
عنوان

وقتی مادرشوهر میاد خونت

| مشاهده متن کامل بحث + 7219 بازدید | 170 پست
باورت میشه من تا حالا ندیدم خاندان همسرم و زن و بچهه اشون برای ناهار و شام دست بشورن  کلا برا ...

وااای اینام همینن من انقدر رو شوهرم کار کردم ک دیگ خودش تند تند دستاشو میشوره هربارم میره بشوره میگه شما دیوانه هستین ک انقدر دست میشورین

کیش هم داریم ولی کیش ایر با اون فرق داره  همه استاداش خلبان بودن اونم چه خلبانایی   &nb ...

😂😂😂😂

کاش ماهم چنین انگیزه هایی برای ادامه دادن داشتیم 

اونوقت معلم زبان ما ی زن سگ سبیل بود😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرااااا  زدم فقط تو توهماتم        آقا ما از پایه تا advance ب ...

زن نداشت؟ 😂😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2728
وااای اینام همینن من انقدر رو شوهرم کار کردم ک دیگ خودش تند تند دستاشو میشوره هربارم میره بشوره میگه ...

بچه های من دست میشورن قبل از غذا 

بچه های جاریم بهشون میگن مگه دستاتون گلی شده 

جالبه همشون هم فرهنگین 

2740
کبری ارباب کش      

😂

نه کفاثت     ولی من ۳ سال تو تخیلات خودم زنش بودم اون حساب نیس؟

چرا شرعا عرفا حسابه😂😂