2733
2739

من آ۰۵sدادم میتونم کمکت کنم؟

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
من آ۰۵sدادم میتونم کمکت کنم؟

عزیزم من گوشی آ۲۵ تازه خریدم ولی وقتی نت روشنه هر ۵ دقیقه یک درصد شارژکم میکنه یعنی حدود۹ یا ۱۰ ساعته شارژش تموم میشه اگه دائم بانت روشن دستم باشه خواستم ببینم این طبیعی هست یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من گوشی آ۲۵ تازه خریدم ولی وقتی نت روشنه هر ۵ دقیقه یک درصد شارژکم میکنه یعنی حدود۹ یا ۱۰ ساعت ...

بله عزیزم نگران نباش منم نگران بودم از رفیق همسرم ک گوشی رو خریده بودم پرسیدم گفت طبیعیه نگران نباشید اگ باش کار نکنی کم توگوشی باشه ده روز شارجه اما من چون بیشتر تواینستام روزی یک بار یا دوسه روزی یکبار شارج میشه 

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
2728
بله عزیزم نگران نباش منم نگران بودم از رفیق همسرم ک گوشی رو خریده بودم پرسیدم گفت طبیعیه نگران نباشی ...

آخه میخواستم شنبه بفرستم گارانتیش بررسی بشه. یعنی نفرستم؟ منم وقتی ازگوشی استفاده نمیکنم بعد چندساعت میرم سراغش نهایت یکی دودرصد شارژکم کرده

آخه میخواستم شنبه بفرستم گارانتیش بررسی بشه. یعنی نفرستم؟ منم وقتی ازگوشی استفاده نمیکنم بعد چندساعت ...

ن نگران نباش  من دیشب گوشیم ساعت ۲ و۳ صبح ۹۳درصد بود چون زیاد رفتم توش الان۷۴درصده

مرسی عزیزم ممنون که جواب دادی

خواهش میکنم گلم اختیار داری

2740

من دارم اینکه شارژ کم میکنه طبیعی.

یکی از دوستامون آ۲۴ داشت که شارژش نسبت یه آ۲۵ دیرتر تموم میشد بخاطر اینکه صفحه نمایش آ۲۵ ،۱۲۰ هرتزه 

ولی آ۲۴ صفحه نمایشش۹۰هرتزه که خوب مسلما طبیعیه آ۲۵ شارژ بیشتری مصرف کنه.

من خودم اگه زیاد استفاده کنم روزی یکبار به شارژ ولی اگه کم استفاده کنم تا دوروز میمونه شارژش

من دارم اینکه شارژ کم میکنه طبیعی. یکی از دوستامون آ۲۴ داشت که شارژش نسبت یه آ۲۵ دیرتر تموم میشد بخ ...

خدایی گوشیه قشنگ وخوبیه ولی اینکه وقتی نت روشنه هر۵ دقبقه یک درصد شارژ کم میکنه روموخه