2737
2734
عنوان

میخوام راننده شم مدرک دارم اما.....

278 بازدید | 12 پست

ده ساله مدرک گرفتم اما هنوز راننده نیستم گاها تو مسبری بدون تسلط کافی شوهرم کنارم باشه نشستم اما کافی نیست برام 

همسرم هم زیاد وقت نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گمان کنم بری آموزشگاه رانندگی، تمرین بعد گواهینامه دارن خاله خودم چند سال پیش عین شما بود، چند سالی گواهینامه داشت اما برای تسلط رفت یه چند جلسه برداشت تمرین کرد الان ماشاالله خودش استاد شده

ی حقیقتی بگم  بی رودربایستی کسی ک از اولش نشسته باشه یا کم نشسته باشه با گذر زمان ک ادم افکارش بیشتر درگیر میشه دیگ راننده نمیشه متاسفانه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
تمرین کن یاد بگیر 

خاموش نمیکنم، خوب میرم اما نیاز دارم به اینکه تو ترافیک برم 

پارک کردن.،،، رو مجدد تمرین کنم  

لازمه یکی کنارم باشه، چقدر زمان میبره مستقل رانندگی کنم. 

شما رانندگی میکنید؟ این روزا رو تجربه کردید؟ 

2740

اگر همش با یکی کنار دستت رانندگی کنی پیشرفتت کند میشه چون همش یکی هست که تو موقع بحران به جات تصمیم گیری کنه

باید خودت چندبار تنهایی بری توی ترافیک. به ترسش غلبه کنی. با اعصاب خوردیش کنار بیای تا عادت کنی

رانندگی ۷۰ درصد تمرینه، ۳۰ درصد غلبه به ترس

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
تمرین کن یاد بگیر 

یکم سخته. 

بیشتر از حرکات غیر معمول رانندگی دیگران میترسم 

تو یه مسبری شوهرم رانندگی میکرد یهو راننده کامیون نسیر کوتاهی رو  از جلومون خلاف داشت میومد خوب من باشم میزنم بهش اما شوهرم لاینشو عوض کرد و براش عادی بود. 

من تا بیام اینه رو چک کنم میزنم به جلویی😁

اره سال ۸۶گواهینامه ام گرفتم 

خیییلی عالی 

انشالله موفق باشی 

من از بس تو خونه موندم تو شهر غریب برام راننده شدن ضروریه 

ده ساله تو اپارتمانم با دگ تا بچه، خسته کننده است حداقل رانندگی مساط شم بتونم پارکی جایی برم 

دق کردم 😊