2737
2734

بچه اوله

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

طبیعیه منم همینطور بودم تا بدنیا نیاد همینطوری

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم همه همینن من واسه سنو انو مالی رفته بودم آنقدر گفتم آقا تورو خدا مشکلی نداره گفت خانوم توی این اتاق قرآن نیست دست بزارم روش بگم مشکلی نیست 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740

والا من اولین بچمم هست 

تا اینجا که چن روز دیگه به دنیا میاد 

اصلا نگران اینکه اتفاقی براش میوفته یا چیزی نبودم 

حتی الانم میدونم یه دور بنو ناف دور گردنشه 

ولی نگران نیستم 

اونیکه خودش داده خودشم نگه میداره 

برا من تا الان مشکلی نبوده ولی همش استرس دارم

طبیعی  هست گلم نگران نباش انشاءالله  بسلامتی بغلش میگیری من سرسزلرین دکتر که درش آورد فقط گفتم سالمه گفت آره مبارکت باشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

عزیزم این نگرانی ها از شروع بارداری هست تا روزی که زنده باشی انشالله... من همیشه میگن مهر مادری کمه باید بگند جنون مادری... مادر دیووونه وار عاشق بچشه بدون هیچ منطقی.. این خیلی سخته... دخترم ده سال و نیمشه... امروز واسه یه امتحانش استرس داشت.. هر چی بهش میگم نمره مهم نیست ، تلاشت رو کردی بقیش رو ول کن.. گوش نمی‌ده دلش میخواد همه نمراتش خیلی خوب باشه.. حالا اون رفته مدرسه من از ساعت هفت مثه مرغ سرکنده ام که اگر به مغز و روحش فشار بیاره آسیب ببینه چی میشه...😭😭😭

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔