2733
2739

خانوما من معمولا قبل شروع خونریزی یه روز قبل لک هایی میبینم در حد مثلا یکی دو بند انگشت ...یعنی روز اول نیازی به تعویض نوار نیست در حد لکه بینی

میخوام بدونم اون روز اول هم جز روز قاعدگی حساب میشه یا از وقتی خونریزی شروع میشه قاعدگی حساب میشه؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
با شروع خونریزی روز اول حساب میشه

اها پس اون روز لکه بینی دوره پریودی نیست

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حساب میشه.نشونه تخریب سلولی دیواره رحم است

ممنون عزیز

اها پس اون روز لکه بینی دوره پریودی نیست

ن عزیزم من چندین سال پیش متخصص زنان رفتم برای آزمایشات ک میفرستن همیشه بهم گفتن لکه بینی ها شروع قاعدگی محسوب نمیشه . از روز اول خونریزی قاعدگی شروع میشه